معرفی بهترین فن توکن ها در جام جهانی

معرفی بهترین فن توکن های جام جهانی
کوینکس فارسی

فن توکن چیست؟

فن توکن یا توکن‌های هوادار نوعی ارز دیجیتال هستند که برای حمایت طرفداران از تیم یا هنرمند مورد علاقه شان طراحی شده اند و این امکان را به طرفداران یا هواداران می دهند تا بواسطه آن توکن با خرید محصولات، اقلام کلکسیونی و NFT بازیکن یا هنرمندی از تیم یا هنرمند مورد علاقه شان حمایت کنند و حتی می توانند در رای گیری تیم خود شرکت کنند. دارندگان توکن های هوادار براساس پلتفرمی که در آن حضور دارند اغلب حق دریافت امتیازات عضویت، مانند دسترسی به محتوای انحصاری، جوایز، تجربیات و حق رای در تصمیمات باشگاه را دارند. در ادامه معرفی بهترین فن توکن ها در جام جهانی را مطالعه بفرمایید.

معرفی ۷ تا از بهترین فن توکن های جام جهانی

در اینجا به معرفی بهترین فن توکن ها در جام جهانی با کاربرد و مزایای آن ها پرداختیم همچنین در این مقاله بهترین ارزهای جام جهانی قطر را معرفی کرده ایم.

فن توکن LAZIO

فن توکن LAZIO (لاتزیو) یک توکن هواداری است که بر روی شبکه بایننس BEP-20 ایجاد شده ،که برای ایجاد انقلابی در تجربه هواداران و طرفداران تیم Lazio طراحی شده است. این توکن به طرفداران S.S. Lazio اجازه می‌دهد در نظرسنجی‌های تیمی شرکت کنند، از کلکسیون‌های دیجیتالی تیم خود حمایت کنند، NFT بازیکنان تیم را بخرند و از ویژگی‌های گیم فیکیشن که با جوایز طرفداران یا تجربیات عالی گره خورده است لذت ببرند.

این باشگاه همچنین می‌تواند توکن ابزاری را در اکوسیستم خود گنجانده و امکان رای‌گیری، کمک‌های مالی، تجارت الکترونیک، NFT و موارد دیگر را فراهم کند.

توزیع توکن

فروش بایننس لانچ پد: ۱۰.۰۰%

تیم: ۱۵.۰۰٪

اشتراک وفاداری: ۲۰.۰۰٪

سرمایه کاربر: ۳۵.۰۰٪

صندوق توسعه دهنده: ۲۰.۰۰٪

فن توکن PORTO

فن توکن PORTO یک توکن کاربردی و هواداری روی شبکه بایننس BEP-20 است که برای همه طرفداران تیم فوتبال Porto طراحی شده است. این توکن هم برای خرید و حمایت های طرفداران از محصولات و اقلام کلکسیونی و NFT بازیکنان ایجاد شده است.

FC Porto Fan Token با ارائه راهکارهای مدیریتی و تعاملی یک مرحله ای مبتنی بر رمزارز با استفاده از پلتفرم توکن بایننس بایننس، قصد دارد رابطه بین طرفداران FC Porto و FC Porto را تغییر دهد.توکن‌های بایننس با ارائه راه‌های هیجان‌انگیز برای تعامل و رشد با تیم مورد علاقه‌شان، طرفداران FC Porto را بیشتر توانمند می‌سازد. این باشگاه همچنین می‌تواند توکن ابزاری را در اکوسیستم خود گنجانده و امکان رای‌گیری، کمک‌های مالی، تجارت الکترونیک، NFT و موارد دیگر را فراهم کند.

توزیع توکن

فروش بایننس لانچ پد: ۱۰.۰۰%

تیم: ۱۵.۰۰٪

اشتراک وفاداری: ۲۰.۰۰٪

سرمایه کاربر: ۳۵.۰۰٪

صندوق توسعه دهنده: ۲۰.۰۰٪

فن توکن ALPINE

فن توکن ALPINE اولین فن توکن ماشین های مسابقه ای فرمول یک F1 و سومین پروژه Fan Token Launchpad روی شبکه بایننس می باشد.

این توکن به هواداران تیم BWT Alpine F1® اجازه می دهد تا در نظرسنجی های تیمی شرکت کند، کلکسیون های دیجیتالی را خریداری کند، NFT ها را خریداری کند و از ویژگی های گیمیفیکیشن که با پاداش طرفداران و تجربیات برند مرتبط است، لذت ببرد.

هدف ALPINE Fan Token تغییر شکل رابطه بین BWT Alpine F1® Team و طرفداران آنها با ارائه راه حل های مدیریتی و تعامل یک مرحله ای مبتنی بر بلاک چین است که از پلتفرم توکن فن بایننس استفاده می کند. ALPINE Fan Token به طرفداران تیم BWT Alpine F1® با ارائه راه‌های هیجان‌انگیز و انقلابی برای تعامل و رشد با تیم مورد علاقه‌شان، بیشتر نیرو می‌دهد.

توزیع توکن

فروش بایننس لانچ پد: ۱۰.۰۰%

تیم: ۱۸.۰۰٪

اشتراک وفاداری: ۱۵.۰۰٪

سرمایه کاربر: ۳۵.۰۰٪

صندوق توسعه دهنده: ۲۲.۰۰%

فن توکن SANTOS

 فن توکن SANTOS توکن هواداری تیم فوتبال است که با مشارکت Santos FC و Binance Launchpool  راه اندازی شده است. Santos FC یک باشگاه ورزشی برزیلی در ایالت سائوپائولو، مستقر در ویلا بلمیرو می باشد.

.

فن توکن BFT

فن توکن BFT توکن هواداری تیم ملی فوتبال برزیل (BFT) یک قرارداد هوشمند BRC-20 است که بر روی Bitcichain ساخته شده است. با توکن تیم ملی فوتبال برزیل طرفداران این تیم، این فرصت را خواهند داشت تا در نظرسنجی‌ها و رویدادهای انحصاری شرکت کنند، مجموعه‌های دیجیتالی ایجاد کنند، NFT بخرند، از ویژگی‌های بازی پردازی و ماموریت‌های جذاب با تجربیات عالی و جوایز نفیس بهره مند شوند.

توکن هواداری تیم ملی فوتبال پرو (BFT) روی بلاکچین Bitci ایجاد شده است.

هولدرهای توکن BFT، می توانند از محصولات امضا شده بهره مند شوند، با تیم ملی فوتبال اسپانیا در پلتفرم توکن هواداری Bitci برای ملاقات و احوالپرسی با یکی از بازیکنان یا افسانه ها استفاده کنند، برقراری ارتباط تک به تک، ورود به رختکن، تماشای مسابقات به صورت VIP یا مناطق مشابه، دریافت محصولات رسمی امضا شده، کلکسیونی ها و نیز از باقی مزایای این توکن برای هواداران خواهد بود.

فن توکن SNFT

فن توکن SNFT توکن تیم ملی فوتبال اسپانیا (SNFT) یک قرارداد هوشمند BRC-20 است که بر روی Bitcichain ساخته شده است. با توکن، تیم ملی فوتبال اسپانیا طرفداران این تیم، این فرصت را خواهند داشت تا در نظرسنجی‌ها و رویدادهای انحصاری شرکت کنند، مجموعه‌های دیجیتالی ایجاد کنند، NFT بخرند، از ویژگی‌های بازی پردازی و ماموریت‌های جذاب با تجربیات عالی و جوایز برای طرفداران لذت ببرد. SNFT، توکن هواداری تیم ملی فوتبال اسپانیا روی بلاکچین Bitci ایجاد شده است.

کاربرد های فن توکن

هولدرهای توکن SNFT،  می توانند از محصولات امضا شده بهره مند شوند، با تیم ملی فوتبال اسپانیا در پلتفرم توکن هواداری Bitci برای ملاقات و احوالپرسی با یکی از بازیکنان یا افسانه ها استفاده کنند، برقراری ارتباط تک به تک، ورود به رختکن، تماشای مسابقات به صورت VIP یا مناطق مشابه، دریافت محصولات رسمی امضا شده، کلکسیونی ها و نیز از باقی مزایای این توکن برای هواداران خواهد بود.

هولدرهای توکن SNFT به چندین ماموریت و ویژگی های بازی پردازی در پلتفرم توکن هواداری Bitci دسترسی خواهند داشت. هولدرهای توکن SNFT می توانند مستقیماً به تیم مورد علاقه خود کمک مالی کنند و در ازای آن یک نشان وفاداری یا nft دریافت کنند.

فن توکن FPFT

فن توکن FPFT توکن هواداری تیم ملی فوتبال پرو (FPFT) یک قرارداد هوشمند BRC-20 است که بر روی Bitcichain ساخته شده است. با توکن تیم ملی فوتبال پرو طرفداران این تیم، این فرصت را خواهند داشت تا در نظرسنجی‌ها و رویدادهای انحصاری شرکت کنند، مجموعه‌های دیجیتالی ایجاد کنند، NFT بخرند، از ویژگی‌های بازی پردازی و ماموریت‌های جذاب با تجربیات عالی و جوایز نفیس بهره مند شوند همچنین هواداران می توانند به تیم خود کمک مالی اهدا کنند. توکن هواداری تیم ملی فوتبال پرو (FPFT) روی بلاکچین Bitci ایجاد شده است.

بلاک چین BITCI پروژه توسعه فن توکن ها

بلاک چین BITCI یک پروژه غیرمتمرکز قابل استفاده برای قراردادهای هوشمند، سیستم های مدیریت دارایی ارزهای دیجیتال، خدمات ذخیره سازی و انتقال دارایی های کریپتویی، توکن های هواداری، توکنیزاسیون دارایی های واقعی، محصولات و خدمات زیرساخت بلاک چین است. این عملکردها نشان دهنده ارزش بلاک چین Bitcichain است و همه محصولات و خدمات ارائه شده در اکوسیستم Bitci را بهم مرتبط می کند.

از سوی دیگر، توکن‌های هر پروژه در حال اجرا در Bitcichain ممکن است به راحتی به Bitci کوین تبدیل شوند و ممکن است در بازار Bitciکوین یا سایر بازارها در صرافی‌های مختلف معامله شوند. شراکت با بسیاری از سازمان‌ها، باشگاه‌های ورزشی و برندهای معتبر جهانی از جمله تیم‌های ملی فوتبال برزیل و اسپانیا، مک‌لارن ریسینگ و موتوجی‌پی، پروژه‌های توکنیزه شده فعلی و آتی تکنولوژی   Bitci باعث افزایش ارزش BITCI می شود

BITCI، کوین اصلی بلاک چین Bitcichain، با پروژه های توکن های هواداری و NFT ایجاد شده در بلاک چین Bitcichain ارزش بیشتری پیدا می کند. برای انتقال توکن ها در Bitcichain، هزینه شبکه بلاک چین توسط BITCI پرداخت می شود.

هنوز نمیدونی چطوری تو صرافی ارزدیجیتال ثبت نام کنی و ارز بخری؟

آموزش ثبت نام و خرید ارزدیجیتال در کوینکس

لینک ثبت نام در صرافی ارزدیجیتال کوینکس

لینک ثبت نام در صرافی کوینکس

هنوز نمیدونی چطوری توی کوینکس ارز رو بفروشی و به ارز دیگه تبدیل کنی؟

آموزش ترید توی کوینکس

ما را دنبال کنید

رسانه های اجتماعی  توییتر کانال تلگرام | اینستاگرام
رسانه های ویدیویی آپارات | یوتیوب
تماس با ما        تیکت آنلاین | گروه تلگرام
درباره‌ ما         وب سایت | اطلاعیه ها | اپلیکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *