آموزش ترید لحظه ای

ترید لحظه ای
کوینکس فارسی

ترید لحظه ای چیست؟

برخلاف سرمایه گذاری بلند مدت که دارایی ارزشمند مد نظر است شما در ترید لحظه ای زمان مناسب برای معامله را باید در اولویت قرار دهید و این یعنی آشنا بودن در روش ورود و داشتن دانش ترید که مستلزم تکرار و تمرین و کاربلد بودن در بازار ارز دیجیتال است.

شما تنها زمانی می توانید به یک تریدر لحظه ای تبدیل شوید که با اصول ترید آشنا باشید ، اینکه با سودتان وارد معامله نشوید و بعد از هر ضرر دلیل ضرر را ثبت کنید ، نقطه ورود و خروج و تمام تجربیات تان در آن معامله را ثبت کنید تا بتوانید مثل یک متخصص که روزی در شغلش مبتدی بوده و با تکرار و آزمون و خطا امروز متخصص شده شما هم به یک حرفه ای در ترید تبدیل شوید چون ترید هم دقیقا یک شغل هست که اگر استراتژی و فسلسفه وجودی خود را در آن پیدا نکنید شکست می خورید.

ترید لحظه ای در اسمارت مانی

ما در تیم پرشین کوینکس آموزش صفر تاصد اسمارت مانی را در پیج اینستاگرام و همچنین در همین وب سایت قرار داده ایم و شما می توانید با تماشای سری ویدیوهای آموزشی اسمارت مانی به مرور با تکرار و تمرین و گذشت زمان در یک تکنیک استاد و متخصص شوید. مانند جمله معروف بروس لی که میگه به جای اینکه هزار فن رو تمرین کنی یک فن رو هزاران بار تمرین کن که در آن استاد شوی و اسمارت مانی هم یکی از بهترین تکنیک های ترید هست که با تماشای سری ویدیوهای آن و تکرار و تمرین می توانید به یک تریدر حرفه ای و لحظه ای تبدیل شوید.

مطالب مرتبط

پرشین کوینکس آکادمی آموزش های کریپتویی و اولین شیوه ترید به سبک اوردربلاک به صورت تخصصی در ایران

ما را دنبال کنید

رسانه های اجتماعی  توییتر  | اینستاگرام
رسانه های ویدیویی آپارات | یوتیوب
تماس با ما        کانال تلگرام | گروه تلگرام

اوردر بلاک

اوردر بلاک یا اسمارت مانی، رفتاری در بازار است که نشان از پر شدن سفارشات و روند حرکتی نهنگ ها و نهادهای مالی بزرگ که بازیگران عمده بازار هستند را در خود جای‌داده‌است. حرکت این موسسات در بازار، عمدتا با نمایش الگوهای خاصی اتفاق می‌افتد و منجر به روندها و حرکات بزرگ می‌شود، بنابراین معامله‌گران باید بدانند، این نهادها در بازار چطور به معامله می‌پردازند. هنگامی که اوردر بلاک ایجاد می‌شود و قیمت در یک محدوده باریک نوسان می‌کند، سرمایه‌گذاران در حال پر کردن سفارشات خود در این مناطق هستند و معاملات این بازیگران بازار، به صورت اوردر بلاک به نمایش در‌می‌آید. پس از اتمام سفارشات و انجام این خرید و فروش‌ها، بازار مانند فنر رهاشده و حرکت سریعی به سمت بالا یا پایین انجام می‌دهد. در این مقاله قصد داریم تا این نواحی را شناسایی کنیم و بتوانیم به طور بهینه از آن استفاده کنیم.

ترید به سبک اوردربلاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *