اسمارت مانی قسمت ۱۳

کوینکس فارسی

تکنیک پول ساز اسمارت مانی

بازار روند صعودی خودش رو شروع میکنه و اولین سقف یا هایپرهای HH شکل میگیره و بازار سازهای این محدوده تصمیم میگیرند که در شرایط مناسب از بازار سود کسب کنن پس در محدوده‌های ارزانتر بعد از اصلاح دوباره خرید های خودشون رو انجام میدن. در این نوع روند ما دنبال تکنیک پول ساز اسمارت مانی هستیم

بازار رو به پایین اصلاح میکنه یک های لور HL شکل میده و قدرتمند تر از قبل سقف قبلی شکسته میشه و HH جدید شکل می‌گیرد. ستاپ ما فعال میشه و سقف قبلی شکسته شده و ما توی این اصلاح لگ صعودی دنبال محدوده اسمارت مانی و محدوده سفارشات سازمانی میگردیم.

پرشین کوینکس آکادمی آموزش های کریپتویی و اولین شیوه ترید به سبک اوردربلاک به صورت تخصصی در ایران

ما را دنبال کنید

رسانه های اجتماعی  توییتر  | اینستاگرام
رسانه های ویدیویی آپارات | یوتیوب
تماس با ما        کانال تلگرام | گروه تلگرام

اوردر بلاک

اوردر بلاک یا اسمارت مانی، رفتاری در بازار است که نشان از پر شدن سفارشات و روند حرکتی نهنگ ها و نهادهای مالی بزرگ که بازیگران عمده بازار هستند را در خود جای‌داده‌است. حرکت این موسسات در بازار، عمدتا با نمایش الگوهای خاصی اتفاق می‌افتد و منجر به روندها و حرکات بزرگ می‌شود، بنابراین معامله‌گران باید بدانند، این نهادها در بازار چطور به معامله می‌پردازند. هنگامی که اوردر بلاک ایجاد می‌شود و قیمت در یک محدوده باریک نوسان می‌کند، سرمایه‌گذاران در حال پر کردن سفارشات خود در این مناطق هستند و معاملات این بازیگران بازار، به صورت اوردر بلاک به نمایش در‌می‌آید. پس از اتمام سفارشات و انجام این خرید و فروش‌ها، بازار مانند فنر رهاشده و حرکت سریعی به سمت بالا یا پایین انجام می‌دهد. در این مقاله قصد داریم تا این نواحی را شناسایی کنیم و بتوانیم به طور بهینه از آن استفاده کنیم.

ترید به سبک اوردربلاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *