بهتر از استاپ لاس یا حد ضرر

آلارم قیمت در ترید
کوینکس فارسی

آلارم قیمت در ترید

یکی از ابزار هایی که در ترید کاربرد دارد استاپ لاس یا حد ضرر هست اما به نظر شما استاپ لاس در ترید کافی است؟ در این مقاله به معرفی آلارم قیمت در ترید در صرافی کوینکس خواهیم پرداخت. استاپ لاس ها که نمونه های مختلفی از آن در صرافی ها دیده می شود، مثل استاپ قبل از ورود به معامله و یا تریلر استاپ که همواره با قیمت حرکت میکند. اما آیا استاپ لاس کافی است؟

آلارم قیمت و معامله گر منضبط

در کتاب معامله گر منضبط استاپ لاس را کافی نمی داند و اتفاقا استفاده از استاپ لاس و ابزار های استاپ قیمت را ضعف در ترید می داند زیرا عقیده دارد ترید یک شغل است و شما باید به چنان درکی از این تخصص برسید که در زمان کم بهترین سود را کسب کنید. در این کتاب آمده است که استاپ قیمت ممکن است که به دلیل شادوهای قیمت کار نکند و به همین جهت ابزار دیگری را در کنار استاپ قیمت پیشنهاد میدهد ابزاری که شما می توانید درکنار استاپ لاس یا حد ضرر از آن استفاده کنید.

آلارم قیمت ابزار کاربردی

وقتی از تخصص صحبت میکنیم یعنی شغل یا کاری که در آن به مهارت کافی رسیده باشیم و قطعا هر شغلی ابزار خاص و مهمی را داراست که با تکرار و تمرین ما مهارت ما در کنار استفاده از ابزار کاربردی نیز بالا می رود. در ترید نیز ابزار مهمی مثل چارت و اندیکاتور و غیره وجود دارد که به ما امکان می دهد مهارت خود را بالا ببریم . اما در کنار همه این ها کوینکس ابزار متفاوتی را برای کاربرانش در نظر گرفته در واقع آلارم قیمت در کوینکس ابزار کاربردی و مفیدی به حساب می آید که در انتهای مقاله ویدیوی روش استفاده از آن را می توانید مشاهده بفرمایید.

ویدیو آلارم قیمت در کوینکس

هنوز نمیدونی چطوری تو صرافی ارزدیجیتال ثبت نام کنی و ارز بخری؟

آموزش ثبت نام و خرید ارزدیجیتال در کوینکس

لینک ثبت نام در صرافی ارزدیجیتال کوینکس

لینک ثبت نام در صرافی کوینکس

هنوز نمیدونی چطوری توی کوینکس ارز رو بفروشی و به ارز دیگه تبدیل کنی؟

آموزش ترید توی کوینکس

ما را دنبال کنیدرسانه های اجتماعی  توییتر کانال تلگرام | اینستاگرام
رسانه های ویدیویی آپارات | یوتیوب
تماس با ما        تیکت آنلاین | گروه تلگرام
درباره‌ ما         وب سایت | اطلاعیه ها | اپلیکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *