قسمت هفتم اوردر بلاک

قسمت هفتم اوردر بلاک
کوینکس فارسی

اوردر بلاک استاندارد

بهترین و شیرین‌ترین سودی که میتونیم از بازار بگیریم استفاده از استراتژی اورد بلاک هست توی این پست سه راه مطمئن برای ورود به معامله اوردر بلاک استاندارد رو بهتون آموزش میدم ، این ویدیو خیلی مهمه حتما سیوش کن چون چند بار باید ببینیش.

ورود فیتیله ای

سه حالت کلی در ورود فیتیله ای وجود داره ، توی حالت اول ما بعد از پیدا کردن اوردر بلاک استاندارد خودمون نقطه ورود به معامله رو باید پایین ترین قسمت سایه انتخاب کنیم و حد ضرر خودمون رو پشت سایه بالای کندل دقیقا این محدوده قرار میدیم

توی این روش احتمال ورود به معامله بسیار بالاست ولی بازیگر دان های بازار احتمال اینکه قیمت رو به سمت حد ضرر شما حرکت بدن وجود داره ، که توی این حالت حد ضرر بزرگتری هست.

توی حالت دوم. ورود به معامله دقیقاً قیمت باز شدن کندل اوردر بلاک ماست و حد ضرر خودمون رو هم پشت سایه بالای کندل قرار میدیم ، توی این روش احتمال ورود به معامله نسبت به حالت اول پایین تر میاد ولی حد ضرر معقولی داریم.

توی حالت سوم نقطه ورود به معامله دقیقاً قیمت باز شدن کندل اوردر بلاک ماست و حد ضرر رو نوک سایه کندل قرار میدیم، این حالت نسبت به دو روش قبلی مناسب تره چون حد ضرر کوچک تری داریم اما احتمال برخورد استاپ لاس بالاتره

من بیشتر از روش سوم استفاده میکنم چون به روحیه و استراتژی من نزدیک تر هست ، شما کدوم روش رو ترجیح میدید توی نظرات برامون بنویسید.

همچنین نمونه های بیشتر از ورود به معامله در مارکت واقعی با روش های فیتیله ای رو در ویدیو تماشا بفرمایید

پرشین کوینکس آکادمی آموزش های کریپتویی و اولین شیوه ترید به سبک اوردربلاک به صورت تخصصی در ایران

ما را دنبال کنید

رسانه های اجتماعی  توییتر  | اینستاگرام
رسانه های ویدیویی آپارات | یوتیوب
تماس با ما        کانال تلگرام | گروه تلگرام

اوردر بلاک


اوردر بلاک، رفتاری در بازار است که نشان از پر شدن سفارشات و روند حرکتی نهنگ ها و نهادهای مالی بزرگ که بازیگران عمده بازار هستند را در خود جای‌داده‌است. حرکت این موسسات در بازار، عمدتا با نمایش الگوهای خاصی اتفاق می‌افتد و منجر به روندها و حرکات بزرگ می‌شود، بنابراین معامله‌گران باید بدانند، این نهادها در بازار چطور به معامله می‌پردازند. هنگامی که اوردر بلاک ایجاد می‌شود و قیمت در یک محدوده باریک نوسان می‌کند، سرمایه‌گذاران در حال پر کردن سفارشات خود در این مناطق هستند و معاملات این بازیگران بازار، به صورت اوردر بلاک به نمایش در‌می‌آید. پس از اتمام سفارشات و انجام این خرید و فروش‌ها، بازار مانند فنر رهاشده و حرکت سریعی به سمت بالا یا پایین انجام می‌دهد. در این مقاله قصد داریم تا این نواحی را شناسایی کنیم و بتوانیم به طور بهینه از آن استفاده کنیم.

ترید به سبک اوردربلاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *