اوردر بلاک قسمت چهارم

اندیکاتور اوردر بلاک
اولین دوره تخصصی ترید به سبک اوردربلاک در ایران

اندیکاتور اوردر بلاک

بهترین اندیکاتوری که با ایزی اوردر بلاک ترکیب میکنیم و باهاش مطمئن ترین نقطه ورود ها رو پیدا میکنیم.

اندیکاتوری که با ایزی اوردر بلاک ترکیب میشه استوک استیک هست که این اندیکاتور بین بازده صفر تا صد نوسان میکنه که بازده صفر تا ۲۰ محدوده خوب خرید

و بازه ۸۰ تا ۱۰۰ محدوده خوبه فروش رو به ما نشون میده.

دو تا خط داره که یکی آبی و یکی نارنجی هست. توی محدوده خرید اوردر بلاکی اگه خط آبی از پایین خط نارنجی رو رو به بالا کراس بده تاییدیه پوزیشن بای میگیریم و اگه تو محدوده فروش اوردر بلاکی خط آبی از بالا خط نارنجی رو به پایین کراس بده تاییدیه برای پوزیشن شورت میگیریم.

بازار رو به بالا حرکت میکنه به محدوده خرید اوردر بلاکی میرسیم و همانطور که میبینید خط آبی خط نارنجی رو به بالا بریده که اینجا وارد پوزیشن بای میشیم و برعکس، بازار رو به پایین حرکت میکنه اوردر بلاک ما شکل میگیره و استوک استیک تاییدیه ورود به پوزیشن شورت را صادر می‌کند.

ویدیو اندیکاتور اوردر بلاک

پایان قسمت چهارم اوردر بلاک

.

پرشین کوینکس آکادمی آموزش های کریپتویی و اولین شیوه ترید به سبک اوردربلاک به صورت تخصصی در ایران

ما را دنبال کنید

رسانه های اجتماعی  توییتر  | اینستاگرام
رسانه های ویدیویی آپارات | یوتیوب
تماس با ما        کانال تلگرام | گروه تلگرام

اوردر بلاک


اوردر بلاک، رفتاری در بازار است که نشان از پر شدن سفارشات و روند حرکتی نهنگ ها و نهادهای مالی بزرگ که بازیگران عمده بازار هستند را در خود جای‌داده‌است. حرکت این موسسات در بازار، عمدتا با نمایش الگوهای خاصی اتفاق می‌افتد و منجر به روندها و حرکات بزرگ می‌شود، بنابراین معامله‌گران باید بدانند، این نهادها در بازار چطور به معامله می‌پردازند. هنگامی که اوردر بلاک ایجاد می‌شود و قیمت در یک محدوده باریک نوسان می‌کند، سرمایه‌گذاران در حال پر کردن سفارشات خود در این مناطق هستند و معاملات این بازیگران بازار، به صورت اوردر بلاک به نمایش در‌می‌آید. پس از اتمام سفارشات و انجام این خرید و فروش‌ها، بازار مانند فنر رهاشده و حرکت سریعی به سمت بالا یا پایین انجام می‌دهد. در این مقاله قصد داریم تا این نواحی را شناسایی کنیم و بتوانیم به طور بهینه از آن استفاده کنیم.

ترید به سبک اوردربلاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *