اوردر بلاک قسمت سوم

اوردربلاک در مارکت واقعی

اولین دوره تخصصی ترید به سبک اوردربلاک در ایران

اوردر بلاک در مارکت واقعی

همونطور که توی قسمت دوم قول دادیم قراره تشخیص اوردر بلاک یا اسمارت مانی در مارکت واقعی رو یادتون بدیم. بیت کوین رو توی تایم فریم یک ساعته داریم ، بازار نزولی رو داشتیم که هر بار بیت کوین کف پایین تری رو میزد و این روند قدرت شکست سقف رو نداشت. بازار به همین شکل پایین میاد و کف های جدیدتری میزنه تا زمانی که سقف قبلی بازار توسط کندل قدرتمند شکسته میشه اینجاشو خوب گوش بده!!!به این شکست میگن ساختارشکنی بازار یا BOS یعنی روند نزولی تو دیگه برای من تموم شدی! من میخوام پوزیشن بای بگیرم، حالا میریم با توجه به آموزش های قبلی، اوردربلاک پیدا کنیم. بازار شروع به صعود کرده ، یه کندل قوی صعودی و دوباره یه کندل صعودی قوی دیگه و بینگو!!!نهنگ های بازار خودشونو نشون میدن، وسط روند صعودی چرا کندل قرمز میاری؟!

BOS

من به تو شک می کنم و این بیس رو اینجا رسمش می کنم. بازار به زیبایی هرچه تمام میاد میرسه به اوردربلاک من و میره بالا!! دست گلت درد نکنه دقیقاً همینو می خوام.

از اوردربلاک جا موندم

حالا یکی از فالوورها میاد میگه من از اول روند نبودم ،از اوردربلاک جا موندم، چیکار کنم؟ بهش میگیم فدای سرت ما رو دنبال کن و بقیه آموزش رو خوب دقت کن.

OrderBlock

به فرضی که توی بازار نبودیم پس هرچی اینجا هست رو پاک میکنم و از اول سقف قبلی خودم رو رسم می کنم منتظر میشم BOS شکل بگیره و خیلی زیباسقف دوباره میشکنه و می آیم بررسی می‌کنیم بازار از اوردربلاک قبلی شروع به حرکت کرده، کندل صعودی قدرتمند، صعودی قدرتمند و باز نهنگ هایی که خودشون رو نشون میدن!ما آدمای شکاکی هستیم و میایم این بیس رو اینجا رسم میکنیم دوبار بهمون فرصت ورود داده که بار دوم دقت کنید نقطه زنی کرده .خوشگل تر از اوردربلاک کجا میخوای پیدا کنی!؟

حالا دوباره رفیقم میاد و میگه منم جا موندم از اوردربلاک چیکار کنم؟۱ من بهش میگم ردپای نهنگ ها رو چک کن و در ویدیوی پایین کامل توضیح میدم خدمت تون.

.

پرشین کوینکس آکادمی آموزش های کریپتویی و اولین شیوه ترید به سبک اوردربلاک به صورت تخصصی در ایران

ما را دنبال کنید

رسانه های اجتماعی  توییتر  | اینستاگرام
رسانه های ویدیویی آپارات | یوتیوب
تماس با ما        کانال تلگرام | گروه تلگرام

اوردر بلاک


اوردر بلاک، رفتاری در بازار است که نشان از پر شدن سفارشات و روند حرکتی نهنگ ها و نهادهای مالی بزرگ که بازیگران عمده بازار هستند را در خود جای‌داده‌است. حرکت این موسسات در بازار، عمدتا با نمایش الگوهای خاصی اتفاق می‌افتد و منجر به روندها و حرکات بزرگ می‌شود، بنابراین معامله‌گران باید بدانند، این نهادها در بازار چطور به معامله می‌پردازند. هنگامی که اوردر بلاک ایجاد می‌شود و قیمت در یک محدوده باریک نوسان می‌کند، سرمایه‌گذاران در حال پر کردن سفارشات خود در این مناطق هستند و معاملات این بازیگران بازار، به صورت اوردر بلاک به نمایش در‌می‌آید. پس از اتمام سفارشات و انجام این خرید و فروش‌ها، بازار مانند فنر رهاشده و حرکت سریعی به سمت بالا یا پایین انجام می‌دهد. در این مقاله قصد داریم تا این نواحی را شناسایی کنیم و بتوانیم به طور بهینه از آن استفاده کنیم.

ترید به سبک اوردربلاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *