اوردربلاک قسمت اول

دوره تخصصی ترید به سبک اوردربلاک قسمت اول
اولین دوره تخصصی ترید به سبک اوردربلاک در ایران

تشخیص اوردر بلاک

تشخیص اوردر بلاک مثل آب خوردن هست، یادت میدم که به ساده ترین روش ممکن اوردربلاک پیدا کنی. به خاطر درخواست بالای شما عزیزان تصمیم گرفتیم دوره اوردربلاک رو براتون آماده کنیم. در انتهای هر مقاله از دوره اوردربلاک ویدیوی آموزشی در انتهای مقاله قرار میگیره.

این اولین دوره تخصصی اوردربلاک درایران هست و این سبک از اوردربلاک مختص به خود ما هستش و نمونه‌اش رو جای دیگه پیدا نمی‌کنید.

ایزی اوردربلاک یا اوردربلاک ساده

زمانی که یه روند صعودی شروع میشه بازار با کندل اول خودش به یک سقف یا ATH جدید میرسه ، روز بعد با یه کندل قوی تر سقف خودش رو میشکونه و یه ATH یا سقف جدید ثبت میکنه ولی اینجا یه اتفاق خیلی عجیب میافته وسط یه روند صعودی قدرتمند، بینگو! یه کندل قرمز شکل میگیره، این کندل همون کندل نهنگ های بازار هست که دلشون میخواد مفت بخرن و بعد از خریدن نهنگ ها بازار به یکباره روند صعودی قدرتمند خودش رو استارت میزنه و باز ATH جدیدی رو میسازه.

نهنگ ها بعد از این ath دوباره یه زوری میزنن رو به بالا به صورت یک کندل کوچیک و اونجا هم خالی می کنن.

حالا وقتشه که ما وارد این بازی بشیم!

تشخیص اوردربلاک

ما اوردربلاک خودمون رو پیدا کردیم و فهمیدیم که بازار بعد از این اوردربلاک حرکت شارپ زد.

ورود به اوردربلاک

برای ورود به معامله ما نقطه ورود خودمون رو دقیقا وسط اوردربلاک قبلی یا یه مقدار بالاتر از وسط قرار میدیم و استاپ خودمون رو هم توی این محدوده‌ها میذاریم.

ورود به اوردربلاک

بازار که به محدوده تقاضا رسید دوباره حرکت شارپ میزنه و ATH قبلی رو میشکونه

حد ضرر در اوردربلاک

برای ورود بعدی به معامله اوردربلاک دوم مد نظر هست و این بار دوباره اوردر خودتون رو دقیقا وسط بادی اوردربلاک قرار بدین همونجایی که نهنگ ها و نهادهای مالی اوردر خرید کاشتن و دوباره میتونید از بازار گیم بدست بیارید.

پایان قسمت اول ترید به سبک اوردربلاک

.

پرشین کوینکس آکادمی آموزش های کریپتویی و اولین شیوه ترید به سبک اوردربلاک به صورت تخصصی در ایران

ما را دنبال کنید

رسانه های اجتماعی  توییتر  | اینستاگرام
رسانه های ویدیویی آپارات | یوتیوب
تماس با ما        کانال تلگرام | گروه تلگرام

اوردربلاکاوردر بلاک، رفتاری در بازار است که نشان از پر شدن سفارشات و روند حرکتی نهنگ ها و نهادهای مالی بزرگ که بازیگران عمده بازار هستند را در خود جای‌داده‌است. حرکت این موسسات در بازار، عمدتا با نمایش الگوهای خاصی اتفاق می‌افتد و منجر به روندها و حرکات بزرگ می‌شود، بنابراین معامله‌گران باید بدانند، این نهادها در بازار چطور به معامله می‌پردازند. هنگامی که اوردر بلاک ایجاد می‌شود و قیمت در یک محدوده باریک نوسان می‌کند، سرمایه‌گذاران در حال پر کردن سفارشات خود در این مناطق هستند و معاملات این بازیگران بازار، به صورت اوردر بلاک به نمایش در‌می‌آید. پس از اتمام سفارشات و انجام این خرید و فروش‌ها، بازار مانند فنر رهاشده و حرکت سریعی به سمت بالا یا پایین انجام می‌دهد. در این مقاله قصد داریم تا این نواحی را شناسایی کنیم و بتوانیم به طور بهینه از آن استفاده کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *