Opensea پشتیبانی از matic را شروع کرد

opensea از matic پشتیبانی می کند
رسانه خبری

Opensea پشتیبانی از matic


Opensea پشتیبانی از matic در توییتی نوشت: از امروز، ما شروع به استفاده از Seaport برای تمام لیستینگ‌های جدید و پیشنهادات خرید روی پالیگان خواهیم کرد! ما برای شروع به استفاده از Seaport در چند بلاکچین گوناگون، جهت بهبود تجربه برای همه‌ی افراد روی OpenSea خوشحالیم.
OpenSea گفت که استفاده از Seaport روی پالیگان، امکان راه اندازی چند ویژگی جدید روی پالیگان را فراهم می‌کند. شاید مهم‌ترین ویژگی جدید در بین این ویژگی‌ها، قابلیت استفاده از توکن بومی پالیگان، ماتیک، جهت لیست کردن و خرید روی پلتفرم OpenSea باشد.

دیگر خبرها:

شاخص دلار رکود ۲۰ ساله خود را شکست

سقوط بیت کوین تا ۱۶۰۰۰ دلار قطعی است؟

واردات خودرو با رمزارز مجاز است

پس از اتریوم ماینرها سرغ کدام ارزها می روند؟

از هر ۲۲۶ نفر یک نفر بیت کوین دارد

هنوز نمیدونی چطوری تو صرافی ارزدیجیتال ثبت نام کنی و ارز بخری؟

آموزش ثبت نام و خرید ارزدیجیتال

لینک ثبت نام در صرافی ارزدیجیتال کوینکس

لینک ثبت نام در صرافی کوینکس

هنوز نمیدونی چطوری توی کوینکس ارز رو بفروشی و به ارز دیگه تبدیل کنی؟

آموزش ترید توی کوینکس

ما را دنبال کنید

رسانه های اجتماعی  توییتر  | اینستاگرام
رسانه های ویدیویی آپارات | یوتیوب
تماس با ما        کانال تلگرام | گروه تلگرام

پرشین کوینکس ارائه دهنده آموزش های کریپتویی و همچنین اولین و جدید ترین شیوه ترید به سبک اوردر بلاک به صورت تخصصی در ایران

اوردربلاکاوردر بلاک، رفتاری در بازار است که نشان از پر شدن سفارشات و روند حرکتی نهنگ ها و نهادهای مالی بزرگ که بازیگران عمده بازار هستند را در خود جای‌داده‌است. حرکت این موسسات در بازار، عمدتا با نمایش الگوهای خاصی اتفاق می‌افتد و منجر به روندها و حرکات بزرگ می‌شود، بنابراین معامله‌گران باید بدانند، این نهادها در بازار چطور به معامله می‌پردازند. هنگامی که اوردر بلاک ایجاد می‌شود و قیمت در یک محدوده باریک نوسان می‌کند، سرمایه‌گذاران در حال پر کردن سفارشات خود در این مناطق هستند و معاملات این بازیگران بازار، به صورت اوردر بلاک به نمایش در‌می‌آید. پس از اتمام سفارشات و انجام این خرید و فروش‌ها، بازار مانند فنر رهاشده و حرکت سریعی به سمت بالا یا پایین انجام می‌دهد. در این مقاله قصد داریم تا این نواحی را شناسایی کنیم و بتوانیم به طور بهینه از آن استفاده کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *