ممنوعیت ارزهای دیجیتال توسط طالبان

ممنوعیت ارزهای دیجیتال
رسانه خبری

رژیم طالبان و و اینبار ممنوعیت ارزهای دیجیتال

رژیم طالبان و اینبار ممنوعیت ارزهای دیجیتال در افغانستان که دی پی آن چندین دلال را بازداشت کرده است که دستور توقف تجارت دارایی‌های دیجیتال را پس از ممنوعیت سراسری ارزهای دیجیتال در اوایل ماه جاری نادیده گرفته‌اند. سید شاه سعادت، رئیس واحد مبارزه با جرایم پولی هرات، گفته است که بانک مرکزی افغانستان طی نامه‌ای اعلام کرده به‌خاطر مشکلات تجارت ارزهای دیجیتال و کلاهبرداری‌های مربوط به آن طالبان وارد عمل شده و تمام صرافی‌های درگیر در این تجارت را دستگیر کرده است. طبق گفته‌های او، در هرات که سومین شهر بزرگ افغانستان و مرکز تجارت ارزهای دیجیتال است، بیش از ۲۰ کسب‌وکار تعطیل و ۱۳ نفر نیز هم بازداشت شد‌ه‌اند.

هنوز نمیدونی چطوری تو صرافی ارزدیجیتال ثبت نام کنی و ارز بخری؟

آموزش ثبت نام و خرید ارزدیجیتال

لینک ثبت نام در صرافی ارزدیجیتال کوینکس

لینک ثبت نام در صرافی کوینکس

هنوز نمیدونی چطوری توی کوینکس ارز رو بفروشی و به ارز دیگه تبدیل کنی؟

آموزش ترید توی کوینکس

ما را دنبال کنید

رسانه های اجتماعی  توییتر  | اینستاگرام
رسانه های ویدیویی آپارات | یوتیوب
تماس با ما        کانال تلگرام | گروه تلگرام

پرشین کوینکس ارائه دهنده آموزش های کریپتویی و همچنین اولین و جدید ترین شیوه ترید به سبک اوردر بلاک به صورت تخصصی در ایران

اوردربلاکاوردر بلاک، رفتاری در بازار است که نشان از پر شدن سفارشات و روند حرکتی نهنگ ها و نهادهای مالی بزرگ که بازیگران عمده بازار هستند را در خود جای‌داده‌است. حرکت این موسسات در بازار، عمدتا با نمایش الگوهای خاصی اتفاق می‌افتد و منجر به روندها و حرکات بزرگ می‌شود، بنابراین معامله‌گران باید بدانند، این نهادها در بازار چطور به معامله می‌پردازند. هنگامی که اوردر بلاک ایجاد می‌شود و قیمت در یک محدوده باریک نوسان می‌کند، سرمایه‌گذاران در حال پر کردن سفارشات خود در این مناطق هستند و معاملات این بازیگران بازار، به صورت اوردر بلاک به نمایش در‌می‌آید. پس از اتمام سفارشات و انجام این خرید و فروش‌ها، بازار مانند فنر رهاشده و حرکت سریعی به سمت بالا یا پایین انجام می‌دهد. در این مقاله قصد داریم تا این نواحی را شناسایی کنیم و بتوانیم به طور بهینه از آن استفاده کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *