سالگرد ۵ ساله شدن کوینکس

پنجمین سالگرد پلتفرم کوینکس
کوینکس فارسی

پلتفرم کوینکس ۵ ساله شد

۵ سال از معرفی صرافی ارزدیجیتال کوینکس میگذرد ، در سال ۲۰۱۷ صرافی کوینکس توسط تیم استخر استخراج ViaBTC به عنوان خدمات مبادله معرفی شد. کوینکس در زمان تاسیس، توکن خود یعنی CET را روی اتریوم معرفی کرد و در سال ۲۰۲۰ بلاک چین عمومی خودش یعنی CSC کوینکس اسمارت چین رو معرفی کرد و در حال حاضر CET کوین پلتفرم کوینکس به حساب میاد.

اکوسیستم کوینکس

اکوسیستم کوینکس شامل استخر استخراج ViaBTC ، کیف پول ViaWallet ، صرافی کوینکس و صرافی غیرمتمرکز OneSwap می باشد. در این مقاله با اکوسیستم پلتفرم کوینکس بیشتر آشنا میشوید.

خدمات پلتفرم کوینکس

پلتفرم کوینکس همه خدمات دیفای را که یک پلتفرم بلاکچینی می بایست داشته باشد را ارائه می دهد ، منظور از دیفای خدمات مالی غیر متمرکز است که در کیف پول کوینکس ViaWallet موجود است و همچنین بلاک چین کوینکس که استخر ViaBTC را به کوینکس متصل می کند بعنوان مثال شما میتوانید ارزهای استخراجی را از ViaBTC رایگان به کوینکس انتقال دهید و یا میتوانید در کوینکس ارز BCH را با کارمزد رایگان ارسال کنید و اما در کوینکس چه خدماتی وجود دارد؟ بدلیل زیاد بودن مطالب من مطالب مهم را به صفحات مرتبط لینک میدهم:

۱.بازرا ساز خودکار AMM

۲.سواپ ارز

۳.بخش ترید

۴.مارجین و پرپشوال

۶.بخش مارکت پیشرفته و آنالیز دارایی حساب

۵.سفیر کوینکس

۶.کوینکس اسمارت چین CSC

۷.بدون محدودیت

پنجمین سالگرد

در روزهایی هستیم که هم از داخل کشور خیلی از پلتفرم ها فیلتر هستند و هم از خارج کشور از فعالیت در برخی پلتفرم ها محروم هستیم، صرافی های زیادی هستند که بیت کوین که انقلاب گر سیستم پرداختی است را در رتبه اول مارکت خود دارند اما ماهیت و روح بلاک چین بیت کوین یعنی تمرکز زدایی و بدون محدودیت را نادیده می گیرند. این درحالی است که هدف خالق بلاک چین عدم محدودیت و یکپارچگی ارزش در جهان هست چیزی که سیستم ها و نظام های مالی متمرکز مخالف آن هستند. در این بین اگر یک صرافی باشد که متعهد به بلاک چین فعالیت کرده باشد قطعا صرافی کوینکس است که متعلق به یک تیم بلاک چینی است که در سال ۲۰۱۶ کار خود را شروع کرده است.

کوینکس در پنجمین سال تاسیس خود افتخار میکند که شبیه به روح بلاک چین متعهد به مسیر بلاک چین به مردم دنیا خدمات میدهد به همین ترتیب اکوسیستم کوینکس روز به روز خدمات بلاک چینی و دیفای را ارتقا میدهد.

اگر می خواهید با اکوسیستم کوینکس آشنا شوید این لینک را مطالعه بفرمایید.

ویدیو پنجمین سالگرد تقدیم نگاه شما عزیزان

هنوز نمیدونی چطوری تو صرافی ارزدیجیتال ثبت نام کنی و ارز بخری؟

آموزش ثبت نام و خرید ارزدیجیتال در کوینکس

لینک ثبت نام در صرافی ارزدیجیتال کوینکس

لینک ثبت نام در صرافی کوینکس

هنوز نمیدونی چطوری توی کوینکس ارز رو بفروشی و به ارز دیگه تبدیل کنی؟

آموزش ترید توی کوینکس

ما را دنبال کنید

رسانه های اجتماعی  توییتر کانال تلگرام | اینستاگرام
رسانه های ویدیویی آپارات | یوتیوب
تماس با ما        تیکت آنلاین | گروه تلگرام
درباره‌ ما         وب سایت | اطلاعیه ها | اپلیکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *