معرفی و کسب درآمد بازی کریپتویی نیمیک

معرفی و کسب درآمد دلاری از بازی کریپتویی نیمیک
Persian CoinEx Academy

معرفی توکن بازی NIM

 بعد از ارزشیابی حرفه‌ای، کوینکس واریز و برداشت توکن بازی NIM را در ساعت ۶:۳۰ تاریخ ۷ آبان ۱۴۰۰ پشتیبانی خواهد کرد. جفت ارز NIM/USDT و NIM/BTC  در همان روز در دسترس قرار خواهد گرفت.

۱- درباره‌ NIMوب سایت | مرورگر | وایت پیپر

Nimiq یک پروتکل پرداخت غیرمتمرکز و مقاوم در برابر سانسور است که بومی است، با اکوسیستم متنوع برنامه های خود که هدف آن ایجاد بستری خدمات پرداختی برای مردم است.

توکن Nim همچنین دارای یک بازی کریپتویی به نام نیمیک است که در ویدیوی زیر می توانید روش بازی و کسب درآمد را یاد بگیرید.

معرفی و کسب درآمد از بازی کریپتویی نیمیک nimiq

.

خرید ارزدیجیتال NIM

سرمایه گذاری ارزدیجیتال NIM در AMM

درباره AMM:

بازار سازی خودکار یا Automated Market Making برای مشارکت در خرید و فروش ارزهایی هست که به تازگی در کوینکس لیست شده ، کارمزد خرید و فروش بخش AMM هر ارز در استخر نقدینگی جمع میشه و شما براساس حجم مشارکت سهیم میشید. نکته مهم اینه که بالا و پایین شدن قیمت ارز در سرمایه شما تاثیر میذاره پس بهتره هولدرها در این بخش ورود کنن.

آموزش ویدیویی AMM در آپارات

.آموزش ویدیویی AMM در یوتیوب

وایت پیپر ارزدیجیتال NIM


پروتوکل Nimiq
Nimiq یک پروتکل پرداخت غیرمتمرکز است، که بومی وب است ، در رویکرد بلاک چین پیشرفته ی این ارز ، وب به این معنی است که کاربران با چیزی بیش از یک مرورگر به بلاک چین متصل می شوند. بنابراین هر کسی که یک مرورگر به روز داشته باشد میتواند مستقیماً به شبکه پرداخت بپیوندد، بدون نیاز به نصب نرم افزار یا تکیه بر واسطه های غیرضروری، پرداخت کند و پرداخت ها را بپذیرد. . در حالی که Nimiq خود به عنوان یک پروژه متمرکز بر فناوری به آغاز دوره جدیدی از پول نقد دیجیتال مستقل و مقاوم در برابر سانسور اختصاص دارد، اکوسیستم Nimiq قصد دارد دسترسی همگانی و سهولت استفاده از NIM را به اینترنت با فناوری بیاورد. NIM به عنوان یک ارز دیجیتال مورد استفاده توده ها طراحی شده است. برنامه اندروید Cyberspace Sunset Nimiq که توسط Albermonte ساخته شده است در زیر دسته آرکید ذکر شده ۸۸ از بیش Google Play Nimiq Sunset Cyberspace طبق. است هزار نصب به دست آورد. در آن امتیاز بگیرید ، سوابق خود را بزنید و در همان حین NIM کسب کنید. بارگیری مستقیم به طور مستقیم Apk از فروشگاه Play Google یا نسخه های دیگر ، علاوه بر این ، شما می توانید بدون ثبت نام و بدون ورود به سیستم بارگیری کنید. بیش از ۲۰۰۰+ Samsung, Xiaomi, Huawei, Oppo, Vivo, برای دسترس در دستگاه از بسیاری با … Motorola, LG, Google, OnePlus, Sony, Tablet گزینه ها دارد ، انتخاب بازی ها یا نرم افزارهای متناسب با دستگاه شما برای شما آسان است.


توکن NIM


شبکه Nimiq برای عرضه کل ۲۱ میلیارد NIM طراحی شده است.توکن Nim همچنین دارای یک بازی کریپتویی به نام نیمیک است. توکن NIM بومی در Nimiq به عنوان یک فروشگاه و انتقال ارزش معامله می شود: به عنوان پول نقد دیجیتال عمل می کند. نیمیک اکسچنج توکن _ _ Nimiq NIM _ یک ارز دیجیتال رمزگذاری شده است که از طریق استخراج _ ماینینگ؛Mining _ به دست می آید. استخراج یک کار محاسباتی توسط رایانه است که شبکه نیمیک اکسچنج توکن را ایمن می کند.


پیشینه NIM


Nimiq به گونه ای طراحی شده است که استفاده از ارزهای دیجیتال را برای همه آسان کند بدون اینکه تمرکززدایی به خطر بیفتد. Nimiq تنها بلاک در آن چینی است که کاربران همیشه به صورت پیش فرض مستقیماً مشارکت دارند. در مقایسه با بیت کوین و اتریوم که پیش فرض استفاده از گره شخص ثالث برای اتصال به شبکه است. تیم OASIS Nimiq ، Nimiq را اختراع کرد، مبادله اتمی بین ارزهای دیجیتال مانند NIM و _ _ BTC ETH و ارزهای فیات مانند EUR ،بدون اطلاعات شخصی اکنون امکان پذیر است. کارمزد مبادله به دست آمده به NIM تبدیل می شود و برای ایجاد
کمبود نگهداری می شود.
Nimiq ، آلباتروس را ایجاد کرد، یک الگوریتم جدید و فوق سریع اجماع اثبات سهام که در سال ۲۰۲۱ با ۰.۲ Nimiq ،نسخه بعدی بلاک چین Nimiq راه اندازی شد. ۰.۲ Nimiq را به محدودیت های نظری پروتکل های زنجیره بلوکی تک زنجیره ای سوق دهد. مصرف انرژی نیز با این ارتقا به کمتر از ۱ درصد _ در مقایسه با POW فعلی _ Nimiq _ کاهش می یابد. imiq یک ارز دیجیتال منحصر به فرد است که از ایده “for Crypto Good “دفاع می کند – و یک مدل ابتکاری جدید “%۲ Pledge “را اعلام می کند که امیدوارند سایر ارزهای دیجیتال از آن استفاده کنند.
Humans for Crypto “Nimiq “است، یک ارز دیجیتال منبع باز، که بر سهولت استفاده تمرکز دارد، در حالی که از جدیدترین تحقیقات بلاک چین برای به حداکثر رساندن سرعت تراکنش و به حداقل رساندن هزینه تراکنش استفاده می کند. شبکه پرداخت غیرمتمرکز برای مرورگرهای مدرن دسکتاپ یا موبایل توسعه داده شد و کاربران را قادر میسازد تا با حداقل موانع در ورود شرکت کنند. این واقعیت که Nimiq نیازی به نصب نرم افزار ندارد و به طور مداوم به دنبال به حداکثر رساندن سادگی برای رابط های خود است، تجربه کاربری استثنایی را تضمین می کند.


NIM در Crypto for Humans


این تیم تشخیص داد که حل مقیاسپذیری و کاربرپسندی بدون استفاده از میانبرهای متمرکز، چالش اصلی در فضای رمزنگاری واقعی است. پنج رکن اساسی کریپتو به خوبی تثبیت شده است بدون مجوز، بدون مرز، خنثی، غیرمتمرکز، قابل تأیید Nimiq میداند که این ستونهای اساسی – در حالی که برای رسیدگی به مشکلات هسته مرکزی یک سیستم پولی متمرکز کلیدی هستند – برای یک سیستم پرداخت ارز دیجیتال و همتا به همتا که در سطح جهانی پذیرفته شده است، کافی نیست. با حفظ این اصول، عناصر انسانی و اجتماعی دیگری نیز وجود دارد که برای پذیرش جهانی و پایداری
یک ارز دیجیتال مورد نیاز است. MIN که دیجیتال بومی اینترنت است، به شما امکان می دهد در هنگام استفاده از رابط های مرورگر دسکتاپ یا تلفن همراه، تجربه های مربوط به پرداخت فوق العاده روان را داشته باشید.
امروزه پایدار بودن و سازگاری با محیط زیست یک عامل مهم موفقیت برای خدمات و محصولات از هر نوع است. این عوامل حتی برای Nimiq مهمتر هستند، زیرا همسویی نزدیک با محیط و جامعه بخش حیاتی/بنیادی DNA پروژه و ریشههای کاستاریکای آن است. بلاک چین هایی مانند بیت کوین که از اصل سنتی اثبات کار ، _ روشی برای دستیابی به اجماع در یک شبکه غیرمتمرکز از رایانه ها _ پیروی می کنند، به دلیل مصرف مقادیر زیادی انرژی، گاهی به اندازه کل یک ملت، شناخته شده اند. Nimiq روی یک رویکرد اساسی متفاوت برای دستیابی به این اجماع ضروری کار می کند، در حالی که یک مزیت اضافی برای کاربرانش ایجاد می کند: با معرفی، ارتقاء بلاک چین آتی NIM دیگر نسخه خود از روش اجماع “اثبات سهام” به مقادیر زیادی انرژی نیاز نخواهد داشت، در حالی که سرعت عملیات تراکنش بالایی را بدون به خطر انداختن تمرکززدایی به دست خواهد آورد. به لطف ۰.۲ Nimiq ،همه کاربران میتوانند به راحتی با سرمایهای که در
اختیار دارند در تامین امنیت شبکه سهیم باشند و در ازای آن پاداشهای NIM دریافت کنند.
NIMِ ایده %۲ Pledge را اعلام کرد، که یک مدل منبع باز است که به موجب آن ارزهای دیجیتال می توانند ۲ ٪از سکه های خود را برای امور خیریه کنار بگذارند.
این اولین بار است که چنین تعهدی به طور مستقل برای هر پروژه رمزنگاری گزارش می شود.به عنوان بخشی از ماموریت، آنها برای افزودن مؤلفه های تأثیر اجتماعی ، خیریه، Nimiq در زمان ایجاد ۲ درصد از حداکثر عرضه سکه خود را به بنیاد ImpactX اختصاص داد، یک ۵۰۱c3 ثبتشده که بهطور خاص برای این منظور راهاندازی شده است. این مبلغ بالغ بر ۴۲۰ میلیون NIM است که در یک قرارداد هوشمند از نوع واگذاری بسته شده است که بخش هایی را به صورت دوره ای در طول ۱۰ سال منتشر می کند. این امر باعث می شود که نگاهی بلندمدت به استفاده از این وجوه در
راستای رشد و دستیابی داشته باشد.

هنوز نمیدونی چطوری تو صرافی ارزدیجیتال ثبت نام کنی؟

آموزش ثبت نام در کوینکس
لینک ثبت نام در صرافی کوینکس

هنوز نمیدونی چجوری ریال رو به ارز دیجیتال تبدیل کنی؟

آموزش خرید ارز دیجیتال

هنوز نمیدونی چطوری توی کوینکس ارز رو بفروشی و به ارز دیگه تبدیل کنی؟

آموزش ترید توی کوینکس

ما را دنبال کنید

رسانه های اجتماعی  توییتر کانال تلگرام | اینستاگرام
رسانه های ویدیویی آپارات | یوتیوب
تماس با ما        تیکت آنلاین | گروه تلگرام
درباره‌ ما         وب سایت | اطلاعیه ها | اپلیکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *