وایت پیپر ارزدیجیتال ONE هارمونی

معرفی ارزدیجیتال ONE هارمونی
Persian CoinEx Academy

معرفی ارزدیجیتال ONE هارمونی


ارزدیجیتال ONE هارمونی یک بلاک چین باز و سریع است. شبکه اصلی آن برنامه های اتریوم را با پایان تراکنش های ثانیه ای و کارمزد خیلی کمتر اجرا می کند. ثابت شده است که شاردینگ بلاک چین ها را بدون به خطر انداختن امنیت و تمرکززدایی مقیاس می دهد . برنامههای کاربردی متنوعی که نیاز به غیرمتمرکزسازی و شبکه ای با توان عملیاتی بالا دارند از بازیها گرفته تا مبادلات غیرمتمرکز و بازارهای مبتنی بر هوش مصنوعی میتوانند بر بستر هارمونی توسعه پیدا کنند.بلاکچین هارمونی با هدف توسعه لایه دومی برای اتریوم توسعه یافت. بلاکچین اتریوم دومین بلاکچین بزرگ در جهان بوده که هم اکنون میزبان بیش از ۸۰ درصد برنامه های غیرمتمرکز dApps است. اتریوم اولین بلاکچین در دنیا بود که قراردادهای هوشمند را بر بستر خود راه اندازی کرده.توکن اصلی هارمونی با استفاده از عرضه اولیه سکه (ICO (Binance حدودا ، در مه ۲۰۱۹ راه اندازی شد.


توکن ارز دیجیتال هارمونی Harmony


بلاکچین هارمونی، ارز دیجیتال اختصاصی خود را دارد که با نام هارمونی وان ONE شناخته میشود. اسم وان که برای این توکن انتخاب شده، اشاره به چشم انداز پروژه هارمونی دارد که یکی کردن مردم جهان با استفاده از بلاکچین است . توکن وان ONE یکی از مزایای شبکه ارز دیجیتال هارمونی است. هزینه همه فعالیتهایی که در شبکه هارمونی انجام میشوند با استفاده از توکن ONE پرداخت میشود. مهمترین این فعالیت عبارت اند از:
رای گیری، کارمزد تراکنش، استیکینگ سپرده گذاری توکن هاو دریافت جوایز.
اعضای بلاکچین هارمونی با در اختیار داشتن توکن های ONE ،میتوانند در تصمیم گیری ها برای آینده این پروژه، حق رای داشته باشند. به علاوه، با استیک کردن توکنهای ONE ،به کاربران سود اهدا میشود. هارمونی تحت پروتکل اجماع اثبات سهام کار میکند. این پروتکل به کاهش هزینه ها و مصرف انرژی گره ها، کمک زیادی میکند. در فرهنگ لغت ارز دیجیتال هارمونی، از این ویژگی تحت عنوان Proof-of-Stake Effective یاد میشود. EPoS به گونه ای تنظیم شده است که به طور تصادفی و به طور مساوی سهام را بین تمام نودها توزیع میکند، بنابراین امنیت هر بخش به یک اندازه تامین میشود.


تاریخچه ی ارز دیجیتال هارمونی Harmony


استفان تسه Tse Stephen بنیانگذار و مدیرعامل هارمونی است. او دکترای پروتکلهای رمزنگاری را از دانشگاه پنسیلوانیای آمریکا دارد. تسه سابقه فعالیت در شرکتهای مایکروسافت و گوگل را در کارنامه خود دارد. در
سال۲۰۰۶ ،او در گوگل بهعنوان مهندس ارشد کار خود را آغاز کرد و پنج سال در این غول دنیای اینترنت بود. او در سال ۲۰۱۴ به شرکت اپل پیوست. تسه در ۲۰۱۷ ،پروژه هارمونی را بنیانگذاری کرد. تیم هارمونی کار خود را با ۱۲ نفر
شروع کرد که هفت نفر از آنها، از اعضای سابق گوگل، مایکروسافت، اپل و آمازون بودند.


ویژگی های ارز دیجیتال هارمونی Harmony


هارمونی پروتکل شاردینگ دارد که امکان استیکنیگ توکنها در آن وجود دارد. هارمونی نسبت به رقبای خود، سرعت بالاتری دارد. بهعلاوه، زیرساخت های لازم برای افزایش توان و سرعت را دارد. به نظر میرسد نقشه راه هارمونی از ابتدا مشخص بوده است. بایننس، بزرگترین صرافی جهان از اولین سرمایهگذاران این پروژه بود که نشان دهنده آینده دار بودن هارمونی است. توکنهای غیر مثلی یا NFTs یکی از نوظهورترین و محبوبترین پدیده ها در دنیای ارزهای دیجیتال محسوب میشوند. با این حال، هزینه های بالای شبکه اتریوم باعث شده تا بسیاری از افراد نتوانند NFT بخرند. هارمونی بستری را فراهم میکند تا یک بازار NFT با کارمزدهای پایین تر ایجاد شود.


سیستم ارز دیجیتال هارمونی Harmony


ارزدیجیتال ONE هارمونی برای افزایش مقیاس پذیری یا همان توان پردازش و سرعت تراکنش ها، از روش شاردینگ تصادفی استفاده میکند. این تکنیک به شبکه هارمونی اجازه میدهد تا دیتابیس یا همان پایگاه دادهها را به بخش های
کوچک تر و هم اندازه تبدیل کند. به این شکل تاخیر در فعالیتهای هارمونی کاهش مییابد.سیستم هارمونی نسبت به بسیاری از پروژههای دیگر، در سرعت بلاک چین، به صورت مستقل فعالیت کرده و به عنوان یک راه حل لایه دومی پیشرفته برای شبکه اتریوم، تعامل پذیری و انجام تراکنشهای فوق العاده سریع را امکان پذیر میکند. پروتکل Harmony به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا به راحتی برنامه های غیر متمرکز dApp خلاقانه بسازند و آن ها را گسترش دهند. هر کدام از این dAppها میتواند معاوضه توکن آسان و بین بلاک چینی را برای کاربران خود امکان پذیر کند. در هر لایه ازالگوریتمهای اجماع، سیستمها و شبکه سازی نوآوری هایی اعمال کرده تا با حفظ غیرمتمرکزسازی، کارایی شبکه را به حداکثر برساند. یکپارچهسازی از نوع انتها به انتها بوده و به هارمونی این امکان را میدهد تا تکرارهای سریعتر و بهینه سازی فعال تری داشته باشد . EPoS به گونهای تنظیم شده است که به طور تصادفی و به طور مساوی سهام را بین تمام تکه ها توزیع میکند، بنابراین امنیت هر بخش به یک اندازه تامین میشود.

.

خرید ارزدیجیتال ONE

.

هنوز نمیدونی چطوری تو صرافی ارزدیجیتال ثبت نام کنی؟

آموزش ثبت نام در کوینکس
لینک ثبت نام در صرافی کوینکس

.

هنوز نمیدونی چجوری ریال رو به ارز دیجیتال تبدیل کنی؟

آموزش خرید ارز دیجیتال

.

هنوز نمیدونی چطوری توی کوینکس ارز رو بفروشی و به ارز دیگه تبدیل کنی؟

آموزش ترید توی کوینکس

.

ما را دنبال کنید

رسانه های اجتماعی  توییتر کانال تلگرام | اینستاگرام
رسانه های ویدیویی آپارات | یوتیوب
تماس با ما        تیکت آنلاین | گروه تلگرام
درباره‌ ما         وب سایت | اطلاعیه ها | اپلیکیشن

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *