معرفی ارزهای کاربردی

ارز دیجیتال KAVA
کوینکس فارسی

ارز دیجیتال kava

پروژه ارز دیجیتال KAVA بستری دیفای برای دریافت وام هست و شما میتونید با وصیقه گذاشتن ارز های خودتون وام دریافت کنید. پروژه کاوا از بلاک چین های پیشرو در عرصه بانکداری نوین بلاکچینی است که در آینده مورد توجه سیستم های پرداخت مالی قرار خواهد گرفت. کاوا یک پلتفرم غیرمتمرکز است که خیلی خوب وارد دنیای کریپتو شده و در حقیقت پلتفرمی کاربردی به حساب می آید.

معرفی پروژه

کاوا یک بلاک چین لایه ۱ سریع است که دارای معماری زنجیره مشترک بهینه سازی شده برای توسعه دهندگان است که دو اکوسیستم بدون مجوز پرکاربرد – اتریوم و کاسماس- را در یک شبکه واحد و مقیاس پذیر ادغام می کند. شبکه KAVA را قادر می سازد:

(۱) قابلیت همکاری بدون درز
زنجیره‌های مشترک اتریوم و کاسموس به‌طور یکپارچه با یکدیگر همکاری می‌کنند و به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهند تا در هر محیطی که می‌خواهند بسازند بدون اینکه دسترسی به کاربران و دارایی‌های طرف مقابل را به خطر بیندازند.

(۲) مقیاس پذیری بهینه
معماری منحصربه‌فرد شبکه Kava جریان آزاد کاربران، دارایی‌ها و پروژه‌ها را بین کاوا و مرتبط‌ترین اکوسیستم‌های صنعت در مقیاس امکان‌پذیر می‌سازد که همگی توسط موتور اجماع سریع Tendermint Core نیرو می‌گیرند.

(۳) رشد سریع اکوسیستم
برنامه‌های تشویقی نوآورانه و شفاف در زنجیره تضمین می‌کنند که بهترین سازندگان در اکوسیستم‌های اتریوم و کیهان به‌خوبی برای رشد شبکه Kava پاداش دریافت می‌کنند.

KAVA در صنعت

آن چیزی که اینترنت و توسعه دهندگان اینترنت همواره دنبال آن بودند و هرگز آن را نداشتند ولی امروز توسعه دهندگان جوان و پر انرژی وارد کریپتو و دنیای رمزارز ها شده اند و بواسطه بلاک چین و همان امنیتی که اینترنت به آن نیاز داشت پروژه های کسب و کار خود را راه اندازی می کنند. در حقیقت در آینده مجازی کسب و کارها از پلتفرم های غیرمتمرکز مالی برای بستر خود استفاده میکنند که KAVA یکی از ارزهای دیجیتال پیشرو در زمینه خدمات مالی غیرمتمرکز به حساب می آید.

خرید KAVA

ویدیو معرفی KAVA

دیفای جایگزین سیستم بانکداری

همونطور که گفتیم پروژه کاوا در بستر وام دهی و خدمات بانکی فعالیت میکند ، اما آیا می تواند تهدیدی برای سیستم بانکداری باشد؟ جواب این سوال در مفهوم تکنولوژی بلاک چین نهفته است و ربطی به رمزارز خاصی ندارد و در واقع کاوا سوار بر موجی است که در آینده سیستم بانکداری هم باید این موج را و اصل پیشرفت تکنولوژی را بپذیرد. در بلاک چین تمام فعالیت ها قابل رویت هستند و هیچ مدیریت متمرکزی وجود ندارد و همه چیز غیرمتمرکز است. کاوا یکی از پروژه های کاربردی در صنعت است که قطعا سیستم های پرداخت نظیر فروشگاه های اینترنتی به آن نیاز پیدا خواخند کرد.

کاربرد و توزیع


(۱) امنیت: ۱۰۰ نودبرتر، بلوک ها را با یک سهم وزنی در توکن های KAVA تأیید می کنند. انگیزه های اقتصادی برای اعتبار سنجی ها به شکل کسب KAVA به عنوان پاداش بلوک و به عنوان بخشی از کارمزد تراکنش های شبکه است.
(۲) حاکمیت: KAVA برای پیشنهادات و رای گیری در مورد پارامترهای حیاتی شبکه کاوا استفاده می شود.
(۳) مشوق ها: بخشی از انتشارات KAVA به عنوان مشوق برای مقیاس بندی شبکه توزیع می شود

معرفی ارزهای کاربردی، قسمت دوم

هنوز نمیدونی چطوری تو صرافی ارزدیجیتال ثبت نام کنی و ارز بخری؟

آموزش ثبت نام و خرید ارزدیجیتال در کوینکس

لینک ثبت نام در صرافی ارزدیجیتال کوینکس

لینک ثبت نام در صرافی کوینکس

هنوز نمیدونی چطوری توی کوینکس ارز رو بفروشی و به ارز دیگه تبدیل کنی؟

آموزش ترید توی کوینکس

ما را دنبال کنیدرسانه های اجتماعی  توییتر کانال تلگرام | اینستاگرام
رسانه های ویدیویی آپارات | یوتیوب
تماس با ما        تیکت آنلاین | گروه تلگرام
درباره‌ ما         وب سایت | اطلاعیه ها | اپلیکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *