معرفی ارزهای کاربردی

ارز دیجیتال KAVA
کوینکس فارسی

ارز دیجیتال kava

پروژه ارز دیجیتال KAVA بستری دیفای برای دریافت وام هست و شما میتونید با وصیقه گذاشتن ارز های دیجیتال خودتون وام دریافت کنید. پروژه کاوا از بلاک چین های پیشرو در عرصه دیفای و بانکداری نوین بلاکچینی است که در آینده مورد توجه سیستم های پرداخت مالی قرار خواهد گرفت. کاوا یک پلتفرکم غیرمتمرکز است که خیلی خوب وارد دنیای کریپتو شده و در حقیقت پلتفرمی کاربردی به حساب می آید.

ارز دیجیتال KAVA در صنعت

آن چیزی که اینترنت و توسعه دهندگان اینترنت همواره دنبال آن بودند و هرگز آن را نداشتند ولی امروز توسعه دهندگان جوان و پر انرژی وارد کریپتو و دنیای رمزارز ها شده اند و بواسطه بلاک چین و همان امنیتی که اینترنت به آن نیاز داشت پروژه های کسب و کار خود را راه اندازی می کنند. در حقیقت در آینده مجازی کسب و کارها از پلتفرم های پرداخت و وام برای بستر خود استفاده میکنند که KAVA یکی از ارزهای دیجیتال پیشرو در زمینه خدمات مالی غیرمتمرکز به حساب می آید.

خرید KAVA

ویدیو معرفی KAVA

دیفای جایگزین سیستم بانکداری

همونطور که گفتیم پروژه کاوا در بستر وام دهی و خدمات بانکی فعالیت میکند ، اما آیا می توانید تهدیدی برای سیستم بانکداری باشد؟ جواب این سوال در مفهوم تکنولوژی بلاک چین نهفته است و ربطی رمزارز خاصی ندارد و در واقع کاوا سوار بر موجی است که در آینده سیستم بانکداری هم باید این موج را و اصل پیشرفت تکنولوژی را بپذیرد. در بلاک چین تمام فعالیت ها قابل رویت هستند و هیچ مدیریت متمرکزی وجود ندارد و همه چیز غیرمتمرکز است.

معرفی ارزهای کاربردی، قسمت دوم

هنوز نمیدونی چطوری تو صرافی ارزدیجیتال ثبت نام کنی و ارز بخری؟

آموزش ثبت نام و خرید ارزدیجیتال در کوینکس

لینک ثبت نام در صرافی ارزدیجیتال کوینکس

لینک ثبت نام در صرافی کوینکس

هنوز نمیدونی چطوری توی کوینکس ارز رو بفروشی و به ارز دیگه تبدیل کنی؟

آموزش ترید توی کوینکس

ما را دنبال کنیدرسانه های اجتماعی  توییتر کانال تلگرام | اینستاگرام
رسانه های ویدیویی آپارات | یوتیوب
تماس با ما        تیکت آنلاین | گروه تلگرام
درباره‌ ما         وب سایت | اطلاعیه ها | اپلیکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + هجده =