وایت پیپر رمزارز IOTX

معرفی ارز دیجیتال IOTX
Persian CoinEx Academy

ارز دیجیتال IOTX

ارز دیجیتال IOTX
یک سیستم بلاکچین مقیاس پذیر و با محوریت حریم خصوصی برای اینترنت اشیاء (IOT) است. این رمز ارز توسط افرادی متخصص و مهندسانی با تجربه ارائه شده است.

توکن IOTX


IOTX یک توکن ابزاری است که سوخت اکوسیستم IOTX هست و آیوتکس IoTeX را تقویت می کند. همچنین می توان برای پرداخت های درون برنامه ای از آن استفاده کرد.

کاربرد IOTX


در واقع ارز دیجیتال IOTX پلتفرمی است که دستگاه های اینترنت اشیاء مانند دوربین یا حسگرها را با برنامه های غیرمتمرکز متصل می کند. همچنین IOTX می تواند برای پرداخت تراکنش ها، مشارکت و مدیریت شبکه آیوتکس IoTeX و ثبت دستگاه های جدید استفاده شود.

امنیت و تراکنش در IOTX

IOTX از دپ(Dapps) Proof of stake Delegated برای تراکنش و امنیت شبکه بهره می گیرد.کارکرد الگوریتم اجماع Proof of stake Delegated به این شکل است که با رای دادن سهامداران به تولیدکنندگان بلاک شبکه کار می کند. تولیدکنندگان بلاک پس از انتخاب شدن، بلاک های جدید را به زنجیره بلاک اضافه می کنند.با اضافه کردن بلاک، آنها جوایزی دریافت می نمایند و این پاداش بین افرادی که رای داده اند، تقسیم خواهد شد در ازای خدمات خود در حفظ شبکه، به همه نمایندگان IOTX پاداش داده می شود.

دپ استیک IOTX

میانگین جوایز شرط بندی سالانه ۸٪است. هرکسی که حداقل شرایط را داشته باشد می تواند به آن بپیوندد. یکی
از مشکلاتی که این شبکه به همراه دارد، این است که هرگز به تمرکززدایی نمی رسد. این امر به این دلیل است که تعداد تولیدکنندگان آن ثابت می باشد.همچنین برای بلاکچین هایی همچون آیوتکس، مهم این است که چندین برنامه
در مقیاس بزرگ را بتوانند به طور همزمان اجرا و مدیریت کنند. آیوتکس با استفاده از الگوریتم DPoS-Roll سعی در حل این مشکل دارد.
در واقع این پلتفرم برای اتصال به دنیای فیزیکی طراحی شده است و به دلیل استفاده از مکانیسمی منحصر به فرد به نام DPoS-Roll مقیاس پذیر و سریع خواهد بود. به گونه ای دیگر می توان آیوتکس IoTeX را به عنوان یک پروژه
متن باز معرفی نمود که غیرمتمرکز است.

تاریخچه IOTX


آیوتکس به عنوان یک پروژه متن باز در سال ۲۰۱۷ شروع به کار کرد. این پروژه از بیش از ۳۰ دانشمند و مهندس محقق تشکیل شده است.
لازم است که بدانید IOTX در حال حاضر جامعه در حال توسعه ای از دستگاه های هوشمند، DApps و دارایی های دیجیتال را به عنوان راه حل لایه ۱ سازگار با EVM تامین می کند.


کوین IOTX به تراکنش های شبکه و قراردادهای هوشمند قدرت می دهد،همچنین به هر کسی اجازه می دهد تا در شبکه آیوتکس سهیم شوند. از آپریل ۲۰۱۹ ،شبکه اصلی آیوتکس بدون اشکال کار می کند.


آیوتکس غیرمتمرکز است و به ماشین های مختلف از دستگاه های هوشمند خانه گرفته تا وسایل نقلیه خدمات می دهد. آیوتکس IoTeX ،یک بلاکچین سریع با کارایی بالا و سازگار با EVM ساخته و راه اندازی نموده است که
انعطاف پذیری و مقیاس پذیری را برای برنامه های مختلف فراهم می کند.
همچنین DApp ها در بالای بلاکچین ساخته شده اند تا دستگاه های مستقل و اوراکل های دنیای واقعی را واقعیت تبدیل کنند. به طور کلی موارد زیر ویژگی های آیوتکس می باشند:
سریع، سازگار با EVM ، کارایی بالا ، مقیاس پذیر

آینده IOTX


عوامل زیادی می تواند بر آینده رمز ارز تاثیر بگذارد. مثلا تیم آیوتکس متشکل از افراد و متخصصانی ماهر است که می تواند این امر به پیشرفت این پروژه کمک نماید.
علاوه بر این، آیوتکس IoTeX بر اساس مفهوم IOT یا اینترنت اشیا پیاده سازی شده است. اینترنت اشیا جنبه های مختلف محیط ما را به روش های جدیدی پیوند می دهد و باعث می شود همه چیز در اطراف ما به راحتی به
اینترنت متصل شود.
اگر در سال های آینده اینترنت اشیا بر جهان تسلط پیدا کند و آیوتکس ممکن است نقش مهمی در این انتقال ایفا کند. هدف آیوتکس ایجاد محیطی است که در آن انسان ها و ماشین ها می توانند با اطمینان، آزادی و حریم خصوصی
تضمین شده تعامل داشته باشند. اگر آیوتکس بتواند در بخش IoT تسلط یابد،این خبر خوبی برای دارندگان آیوتکس IOTX خواهد بود. زیرا با این کار قیمت آن افزایش خواهد یافت.

خرید ارز IOTX

آموزش ثبت نام در کوینکس

لینک ثبت نام در صرافی کوینکس

هنوز نمیدونی چجوری ریال رو به ارز دیجیتال تبدیل کنی؟

آموزش خرید ارز دیجیتال

هنوز نمیدونی چطوری توی کوینکس ارز رو بفروشی و به ارز دیگه تبدیل کنی؟

آموزش ترید توی کوینکس

ما را دنبال کنید  توییتر کانال تلگرام | اینستاگرام

رسانه های ویدیویی آپارات | یوتیوب

تماس با ما        تیکت آنلاین | گروه تلگرام

درباره‌ ما         وب سایت | اطلاعیه ها | اپلیکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *