معرفی ارزهای کاربردی

معرفی ارز دیجیتال هلیوم
کوینکس فارسی

ارز دیجیتال هلیوم HELIUM

ارز دیجیتال هلیوم HELIUM با نماد HNT از جمله ارز های کاربردی در دنیای کریپتو است. بلاک چین این ارز در دسته پروژه های اینترنت اشیا فعالیت دارد که در آینده صنعت و اینترنت را با یکدیگر ادغام میکنند. همچنین هلیوم بواسطه یک دستگاه فیزیکی HOTSPOT تایید تراکنش ها را در سراسر شبکه توسط نودها ممکن می سازد یعنی شما مانند ماینر می توانید یک دستگاه هلیوم را خریداری و به محض اتصال به استخر شروع به استخراج کنید و بعنوان یک نود در شبکه در ماین یا پاداش استخراج، براساس میزان حجم استخراج سهیم هستید.

کاربرد ارز دیجیتال هلیوم HELIUM

بلاک چین هلیوم غیرمتمرکز می باشد و توسط همه کسانی که بعوان نود یا ماینر در شبکه هستند اداره می شود در واقع مدیریت مرکزی در کار نیست. هلیوم قصد دارد بواسطه IOT یا اینترنت اشیا یک سیستم یکپارچه را بوجود بیاورد.

هلیوم HELIUM و اینترنت اشیا

آینده ای رو تصور کنید که در دنیای مجازی حضور دارید و تمام خدمات خود را بواسطه پرداخت دیجیتال پرداخت میکنید با این تفاوت که سیستم های پرداخت و خدمات با زندگی شما ادغام شده اند برای مثال تلوزیون شما شارژ ماهیانه حساب رسانه شما را پرداخت میکند و یا اتومبیل شما اتوماتیک شارژ منبع خود را بواسطه پنل های خورشیدی نصب شده در شهر دریافت و هزینه را اتوماتیک پرداخت میکند یا ملموس تر بخواهیم بگوییم یخچال شما مواد مورد نیاز و پیش فرض خود را اتوماتیک سفارش می دهد و تمام خدمات و پرداخت خا بواسطه یک شبکه ارز دیجیتال مثل هلیوم بین شما و خدمات دهنده انجام می شود.

خرید هلیوم HELIUM

ویدیو معرفی HELIUM

هنوز نمیدونی چطوری تو صرافی ارزدیجیتال ثبت نام کنی و ارز بخری؟

آموزش ثبت نام و خرید ارزدیجیتال در کوینکس

لینک ثبت نام در صرافی ارزدیجیتال کوینکس

لینک ثبت نام در صرافی کوینکس

هنوز نمیدونی چطوری توی کوینکس ارز رو بفروشی و به ارز دیگه تبدیل کنی؟

آموزش ترید توی کوینکس

ما را دنبال کنیدرسانه های اجتماعی  توییتر کانال تلگرام | اینستاگرام
رسانه های ویدیویی آپارات | یوتیوب
تماس با ما        تیکت آنلاین | گروه تلگرام
درباره‌ ما         وب سایت | اطلاعیه ها | اپلیکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =