وایت پیپر ارزدیجیتال CRO

معرفی ارزدیجیتال CRO
Persian CoinEx Academy

معرفی ارزدیجیتال CRO


ارزدیجیتال CRO ارز بومی زنجیره Crypto.com است. یک بلاکچین غیرمتمرکز و منبع باز که توسط شرکت پرداخت، معامله و خدمات مالی Crypto.com توسعه یافته است . زنجیره Crypto.com یکی از محصولات مجموعه راه حلهای Crypto.com است که برای تسریع پذیرش جهانی ارزهای دیجیتال به عنوان وسیله ای جهت افزایش کنترل شخصی بر پول، محافظت از داده های کاربر و محافظت از هویت کاربران طراحی شده است. بلاکچین CRO در درجه اول به عنوان وسیله نقلیه ای عمل می کند که برنامه پرداخت موبایلی Pay Crypto.com را تقویت می نماید. CRO در نوامبر تا
دسامبر ۲۰۱۸ فعال شد.


توکن CRO


زنجیره Crypto.com پروژه دیگری است که توسط شرکت پرداخت و ارز دیجیتال Crypto.com مستقر در هنگ کنگ همچنین به عنوان “CRO Labs Protocol “شناخته می شود راه اندازی شده است. این زنجیره دارای توکن زنجیره ای (CRO ( Crypto.com خود است که قرار است به کاربران امکان پرداخت ارزهای دیجیتال را تا حد امکان به بسیاری از معامله گران در دسترس جهانی بدهد. این امر باید با تبدیل CRO به یک ارز واسطه انجام شود که امکان تبدیل ارزهای دیجیتال به همتایان فیات آنها را با هزینه بسیار کاهش می دهد. به عنوان توکن بومی زنجیره Crypto.com توکنهای CRO برای تسویه ارز واسطه ای در دارایی های مختلف استفاده می شوند.
عمدتاً
همه شرکت کنندگان در زنجیره که در معاملات شرکت می کنند باید از توکن های CRO برای پرداخت هزینه های تراکنش بلاک استفاده نمایند. توکن ها به عنوان پاداش برای پردازش و تأیید تراکنش ها به دست می آیند و هر نود می تواند مقدار ثابتی از توکن های CRO را در ازای حق مشارکت در عملیات شبکه به اشتراک بگذارد.


چه چیزی ارز دیجیتال Crypto.com را منحصربه فرد می کند؟


بلاکچین CRO بر روی ارائه ابزار به کاربران راه حل های پرداخت،معامله و خدمات مالی Crypto.com متمرکز است. صاحبان CRO می توانند کوین های خود را در زنجیره Crypto.com قرار دهند تا به عنوان یک اعتبارسنجی عمل کنند و برای پردازش تراکنش ها در شبکه هزینه دریافت نمایند. علاوه بر این از کوین های CRO می توان برای تسویه کارمزد تراکنش ها در زنجیره Crypto.com استفاده نمود. برنامه Crypto.com به کاربران این امکان را می دهد تا با قرار دادن CRO پاداش های توکنی برای لیست های منتخب کسب کنند. به طور کلی CRO به عنوان ابزاری عمل می کند که انگیزه را برای افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال در مقیاس جهانی تقویت می نماید.
به این ترتیب این شرکت به طور مداوم در حال کار بر روی یافتن و توسعه موارد استفاده جدید است که به کاربران اجازه می دهد تا از ارز دیجیتال برای تقویت کنترل خود بر پول، داده ها و هویت خود استفاده کنند.


اکوسیستم معامله و سرمایه گذاری Crypto.com


Crypto.com یک صرافی ارز دیجیتال است که از معاملات، سرمایه گذاری، سهام، کیف پول، NFT و موارد دیگر پشتیبانی می کند. این صرافی بیش از ۱۵۰ ارز مختلف، کارمزد معقول و تخفیف برای کسانی که سهام قابل توجهی
در (CRO (Coin com.Crypto دارند را ارائه می دهد.شبکه Crypto.com در نوامبر ۲۰۱۹ اقدام به راه اندازی صرافی خود کرد. این صرافی از ارزهای اصلی مانند بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و غیره در کنار توکنهای MCO و CRO پشتیبانی میکند و مزایای خاصی را برای استفاده از توکنهای CRO و MCO فراهم کرده است. این صرافی تعهد کرده که حجم خوبی را فراهم آورد و همچنین کارمزد معاملات در آن مناسب است. امنیت این صرافی نیز در حد بالایی قرار دارد. Crypto.comهمچنین یک پلتفرم جمع آوری وجه بنام The syndicate را راه اندازی کرده است و وجوه جمعآوری شده در این پلتفرم را به پروژههای کریپتویی مرتبط اهدا میکند.


ایمنی شبکه ارز دیجیتال Crypto.com چگونه است؟


CRO بر روی بلاکچین اتریوم مطابق با استاندارد سازگاری ۲۰-ERC ساخته شده به این معنی که شبکه آن توسط عملکرد Ethash ایمن شده است این شبکه بر روی یک بلاک چین مدرن ساخته شده است و در برابر عیب و خطا انعطاف پذیر است. تراکنشها در این شبکه بسیار سریع و با کارمزد اندک انجام میگیرند.دادههای تراکنش بر روی یک دفتر کل عمومی محافظت میشوند و کاربران بر نحوه استفاده از دادههای خود کنترل خواهند داشت. این زنجیره متن باز است و پذیرای هر گونه مشارکت کننده و کدگذاری است.


بنیانگذاران ارز دیجیتال CRO چه کسانی هستند؟


ارز دیجیتال کریپتو، توسط شرکت Crypto.com با هدف قراردادن ارز های دیجیتال در کیف پول راه اندازی شده است. شرکت Crypto.com ،برای اولین بار در ژوئن ۲۰۱۶ تحت عنوان “GmbH Technologies Monaco” با همکاری کریس مارسالک (Marszalek Kris ،رافائل ملو Melo Rafael، گری اور Or Gary و بابی باو Bao Bobby آغاز به کار کرد.

.

خرید ارزدیجیتال CRO

هنوز نمیدونی چطوری تو صرافی ارزدیجیتال ثبت نام کنی؟

آموزش ثبت نام در کوینکس
لینک ثبت نام در صرافی کوینکس

هنوز نمیدونی چجوری ریال رو به ارز دیجیتال تبدیل کنی؟

آموزش خرید ارز دیجیتال

هنوز نمیدونی چطوری توی کوینکس ارز رو بفروشی و به ارز دیگه تبدیل کنی؟

آموزش ترید توی کوینکس

ما را دنبال کنید

رسانه های اجتماعی  توییتر کانال تلگرام | اینستاگرام
رسانه های ویدیویی آپارات | یوتیوب
تماس با ما        تیکت آنلاین | گروه تلگرام
درباره‌ ما         وب سایت | اطلاعیه ها | اپلیکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *