وایت پیپر ارزدیجیتال APE

معرفی و خرید ارزدیجیتال APE
کوینکس فارسی


معرفی ارز دیجیتال APE


ارز دیجیتال APE سوخت اکوسیستم BAYC است که به عنوان لایه پروتکل غیرمتمرکز برای ابتکارات مختلفی طراحی شده است که قرار است توسط جامعه DAO _ سازمان مستقل غیر متمرکز، به سازمانی گفته میشود که به جای منابع انسانی، توسط کد و برنامههای کامپیوتری اداره میگردد _ رهبری شود . این رمزارز بر اساس استاندارد توکن ۲۰-ERC اتریوم ساخته شده است. این ارز دیجیتال در برخی از بزرگترین صرافی ها مانند: coinex و Binance، FTX، Huobi، KuCoin، Bybit، Kraken و غیره معامله می شود. توکن ارز دیجیتال با نام Coin Ape که از طریق ایردراپ توزیع شده جهش قیمتی بسیار بالایی را نشان داده و نظر بسیاری از سرمایهگذاران بازار ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است. به نظر میرسد برخلاف بسیاری از شت کوینهایی که روزانه پدیدار و ناپدید میشوند. APE یک توکن متفاوت است واژه Ape به معنای میمون یا بوزینه است و نماد ایپ کوین نیز سر میمون است. در میان تمامی NFTها شاید مشهورترین و محبوبترین آنها، توکنهای مربوط به شرکتی به نام Club Yacht Ape Bored _ باشگاه میمون کسل _ باشد که میمونهایی
کسل را به تصویر کشیده که خریدار میتواند تمامی جزئیات آن را سفارش دهد . در این ایردراپ دارندگان NFT میتوانستند توکنهای ایپ کوین را به رایگان دریافت کرده و آن را نگه داشته یا بفروشند. با توجه به سابقه جذاب این میمونها در دنیای NFT ،توجهات به این توکن نیز جلب شد و خریداران زیادی این توکنها را خریده و در نتیجه قیمت آن تنها در چند روز حدودا ۱۲ً برابر شد. برخلاف NFTها که توکن غیرقابل معاوضه هستند، ایپ کوین کاملاً قابل معاوضه است. یعنی درست مثل توکنهای دیگر و ارزهای دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم، هر APE با یک دقیقا APE دیگر ً
ارزش یکسانی خواهد داشت.


بنیاد APE و DAO


coin APE Stewarding پایه و اساس میمون است این لایه پایه ای است که دارندگان و DAO_ سازمان مستقل غیر متمرکز، به سازمانی گفته میشود که به جای منابع انسانی، توسط کد و برنامههای کامپیوتری اداره میگردد می توانند در آن بسازند. این بنیاد حکمرانی غیرمتمرکز و تحت رهبری، DAO را تسهیل می کند و به گونه ای طراحی شده است که در طول زمان غیرمتمرکزتر شود. وظیفه مدیریت تصمیمات را DAO ApeCoin بر عهده دارد و مسئولیت مدیریت روزانه، حسابداری، مدیریت پروژه و سایر وظایف را بر عهده دارد تا اطمینان حاصل کند که ایده های جامعه DAO از پشتیبانی لازم برای تحقق بخشیدن به واقعیت برخوردار است. از طرف دیگر، DAO برای قدرت دادن به دارندگان APE وظایفی دارد. فرآیندهای پیشنهادی بهبود به اعضای DAO این امکان را میدهد تا در مورد برنامههای کاربردی، پروژهها، مشارکتها و موارد دیگر از صندوق اکوسیستم تصمیم بگیرند. هیئت مدیره DAO به عنوان شورای بنیاد APE عمل خواهد کرد و اعضای آن وظیفه نظارت بر مدیران بنیاد را دارند. مزایای توکن APE با دارا بودن ایپ کوین در واقع عضوی از DAO سازمان خودکار غیرمتمرکز _ از BAYC خواهید شد و قابلیت رأی دادن را در این DOA کسب خواهید کرد. علاوه بر این Labs Yuga برنامههای بیشتری را برای Coin Ape در نظر دارد. یک بازی موبایلی به نام Bananas Benji توسط شرکت Brands Animoca قرار است ایپ کوین را به عنوان پول داخل بازی قبول کند. با مقداری ایپ کوین میتوانید اشتراک ویژه این بازی را تهیه کنید و با آن توکنهای داخل بازی به دست بیاورید. همچنین میتوانید توکنهای درون بازی را نیز به ایپ کوین تبدیل کرده و بفروشید. به این ترتیب ایپ کوین به نحوی یک ارز دیجیتال متاورسی نیز محسوب میشود.


APE Coin پروتکل


ارز دیجیتال APE یک توکن ۲۰-ERC است که در خدمت اهداف حاکمیتی است . لایه پروتکل منبع باز کل اکوسیستم چند هدف دارد:
ایجاد انگیزه : APE قرار است به عنوان ابزاری برای توسعه دهندگان برای مشارکت در اکوسیستم با گنجاندن آن در محصولات، بازی ها، خدمات و غیره خدمت کند.
حاکمیت : حکومت یکی از اهداف اصلی APE است زیرا به دارندگان اجازه می دهد در DAO شرکت کنند.
دسترسی : ارز دیجیتال دسترسی به برخی از بخشهای اکوسیستم را فراهم میکند که در غیر این صورت در دسترس نیستند. اینها شامل کالاها، رویدادها، بازیها و غیره میشود منحصر به دارندگان. APE به عنوان نماد مفید اکوسیستم، به شرکت کنندگان خود ارزی می دهد که می تواند بدون هیچ واسطه متمرکزی از آن استفاده کند.


Ape Coin توزیع


۶۲ درصد از تمامی ایپ کوینها برای هولدرهای این توکن و همچنین خزانه DAO کنار گذاشته شده است. در ۹۰ روز ابتدایی پیدایش ایپ کوین، هر فردی که ترکیبی از NFTهای BAYC و کلکسیونهای جانبی آن از جمله Ape Mutant و Club Kennel Ape Bored را در اختیار داشته باشد میتواند از وبسایت ApeCoin مقداری توکن بگیرد . ۳۸ درصد باقی مانده از این توکن برای مشارکتکنندگان اولیه و همچنین بنیاد میراث جین گودال در نظر گرفته شده که در زمینه حفظ حیاط وحش میمونها فعالیت میکند. در مجموع شرکت Labs Yuga هم ۱۵۰ میلیون ایپ کوین دریافت میکند که ۱۰ میلیون آن مربوط به بنیاد گودال بوده و ۱۴۰ میلیون باقی مانده به شرکتها و افرادی تعلق میگیرد که از این پروژه حمایت کرده اند.

ویدیو آموزش خرید APE

https://youtube.com/shorts/zktbE9Oxv_E?feature=share

خرید ارزدیجیتال APE

هنوز نمیدونی چطوری تو صرافی ارزدیجیتال ثبت نام کنی و ارز بخری؟

آموزش ثبت نام و خرید ارزدیجیتال

لینک ثبت نام در صرافی ارزدیجیتال کوینکس

لینک ثبت نام در صرافی کوینکس

هنوز نمیدونی چطوری توی کوینکس ارز رو بفروشی و به ارز دیگه تبدیل کنی؟

آموزش ترید توی کوینکس

ما را دنبال کنید

رسانه های اجتماعی  توییتر کانال تلگرام | اینستاگرام
رسانه های ویدیویی آپارات | یوتیوب
تماس با ما        تیکت آنلاین | گروه تلگرام
درباره‌ ما         وب سایت | اطلاعیه ها | اپلیکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *