لیست TRB در کوینکس

لیست TRB در کوینکس

کاربران عزیز CoinEx ، برای ارائه گزینه های معاملاتی بیشتر به شما ، پس از بررسی های دقیق ، لیست TRB در کوینکس انجام شده و از واریز و برداشت در ۸ مه ۲۰۲۱ (UTC) پشتیبانی می کند. و جفت تجاری آن TRB / USDT در همان روز در دسترس خواهد بود.

درباره TRB

Tellor Oracle جایگزینی غیر قابل اعتماد و غیرمتمرکز برای داده های خارج از زنجیره فراهم می کند. این زیرساخت را برای برنامه های غیرمتمرکز برای پرس و جو از داده های خارج از زنجیره با تشویق مناسب استخراج کنندگان برای تهیه داده ها فراهم می کند

در سطح بالا ، تلور یک سیستم سخنرانی است که در آن ماینرها برای افزودن نقاط داده به یک بانک داده درون زنجیره ای رقابت می کنند. برای ایجاد یک سیستم تشویقی مناسب ، تلور یک نشانه بومی ، “Tributes” (TRB) را ایجاد می کند. استخراج کنندگان برای ارسال داده ها با استفاده از جوایز تورمی تشویق می شوند و نوع داده هایی را که به روز می کنند بر اساس “نکات” اختصاص داده شده به هر پرسش انتخاب می کنند. احزاب دارای TRB می توانند به نوع داده خاصی که می خواهند به روز شوند ، “نکته” اضافه کنند ، سپس هر ۵ دقیقه قرارداد هوشمند Tellor پنج نوع داده با درآمد بیشتر را گروه بندی می کند و یک چالش PoW برای حل معدنکاران ایجاد می کند. پنج ماینر اول که راه حل PoW را ارائه می دهند و پنج نقطه داده خارج از زنجیره با نشان های تازه ضرب شده + نکات جمع آوری شده برای درخواست های داده خاص پاداش می گیرند. علاوه بر امنیت ارائه شده توسط فرآیند PoW ، لایه اصلی امنیت از طریق سپرده TRB حاصل می شود که به عنوان یک اوراق قرضه یا شرط سهام برای شرکت های استخراج کننده در PoW عمل می کند. اگر معدنچیان داده هایی را ارائه دهند که با موفقیت توسط دارندگان TRB مورد اختلاف باشد ، خطر از دست دادن این سهام را دارند.

Tellor Tributes (TRB) نشانه بومی Tellor است. آنها برای ایجاد انگیزه در ماینرها برای ارائه داده ها از طریق پاداش و نکات پایه از طریق درخواست کاربر استفاده می شوند. آنها برای اداره داده های معتبر از طریق اختلافات ، و برای به روزرسانی سیستم که دارندگان توکن پیشنهاد و رأی می دهند ، استفاده می شود. کل منبع TRB با استفاده از میزان و نرخ استخراج تعیین می شود. برای حداکثر میزان عرضه ، TRB با نرخ پاداش پایه * ۲۸۸ درخواست در روز رشد می کند. در سیستم TRB ، ۵۰٪ از نکات به ماینرها به هر ماینر انتخاب شده اختصاص می یابد و ۵۰٪ از نکات در هر بلاک سوزانده می شوند.

خدمات لیست TRB در کوینکس

 1. واریز: ۲:۰۰ ۸ مه (UTC)
 2. برداشت: ۲:۰۰ ۸ مه (UTC)
 3. جفت معاملاتی: TRB / USDT
 4. روش افتتاحیه: حراج مکالمه
  آ. حراج تماس بگیرید
  ۳: ۰۰—۳: ۵۰ ۸ مه ۲۰۲۱ (UTC)
  می توان سفارشات را داد و لغو کرد
  ۳: ۵۰-۴: ۰۰ ۸ مه ۲۰۲۱ (UTC)
  سفارشات می توانند ثبت شوند اما لغو نمی شوند
  ب تجارت
  ۴:۰۰ ۸ مه ۲۰۲۱ (UTC)

تیم CoinEx

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *