لیست ارز shib در کوینکس

لیست shib در کوینکس

کاربران عزیز CoinEx ، برای ارائه گزینه های معاملاتی بیشتر به شما ، پس از بررسی های دقیق ، CoinEx SHIB و پشتیبانی از سپرده و برداشت و ساخت خودکار بازار (AMM) را در ۸ مه ۲۰۲۱ (UTC) لیست shib در کوینکس صورت میگیرد. و جفت های معاملاتی آن SHIB / USDT در همان روز در دسترس خواهد بود.

درباره لیست shib در کوینکس

نشانه ، SHIB ، آزمایشی در ساخت جامعه خودجوش غیرمتمرکز است. اکوسیستم Shiba Inu یک اکوسیستم پر جنب و جوش است که دارای نشانه های میم غیرمتمرکز (SHIB $ ، $ LEASH و $ BONE) و عملکرد تبادل غیرمتمرکز (ShibaSwap) و همچنین دستگاه جوجه کشی هنرمند است.

هدف ShibaSwap فراهم کردن مکانی امن برای تجارت رمزنگاری ارزشمند کاربران است و در عین حال غیرمتمرکز است. طراحی بی نظیر توکنومیکس ، پیاده سازی فنی و رشد ویروسی حاصل از الگوهای خوب شیک اینو ، باعث تقویت نیروی پلت فرم و در نهایت مزایای باقیمانده برای اکوسیستم می شود.

انکوباتور هنرمندان از بهترین هنرمندان جامعه شیبا اینو دعوت کرد تا در یک پروژه ویژه شرکت کنند. از سخنرانان ژانرها و پلتفرم های مختلف دعوت می شود تا با هنرمندان جدید شیبا صحبت کنند ، رفاقت ایجاد کنند و روابط پایدار را طی چند هفته تقویت کنند. این هنرمندان جنبش هنری شیبا را هدایت خواهند کرد زیرا شیبا موقعیت بی نظیری را در بازار NFT کشف می کند.

توکن SHIB اولین رمز در SHIBA است و به کاربران اجازه می دهد تا میلیاردها یا حتی تریلیون از آنها را در دست داشته باشند. در مورد توزیع توکن ، ۵۰٪ از کل تأمین کالا در Uniswap قفل شد و کلیدها دور ریخته شدند در حالی که ۵۰٪ باقیمانده به دست Vitalik Buterin سوزانده شد.

خدمات لیست shib در کوینکس

 1. واریز: ۸:۰۰ مه ۸ (UTC)
 2. برداشت: ۸:۰۰ ۸ مه (UTC)
 3. جفت های تجاری: SHIB / USDT
 4. روش افتتاحیه: حراج مکالمه
  آ. حراج تماس بگیرید ۹: ۰۰—۹: ۵۰ ۸ مه ۲۰۲۱ (UTC) می توان سفارشات را داد و لغو کرد ۹: ۵۰-۱۰: ۰۰ ۸ مه ۲۰۲۱ (UTC) سفارشات می توانند ثبت شوند اما لغو نمی شوند ب تجارت ۱۰:۰۰ ۸ مه ۲۰۲۱ (UTC)

ساخت اتوماتیک بازار (AMM) چیست؟


بازار سازی خودکار (AMM) می تواند قیمت خرید و فروش را با توجه به فرمول محاسبه کند ، بنابراین قیمت مستمر برای بازار فراهم می کند. CoinEx AMM را با دفتر سفارش ترکیب می کند ، به این معنی که مجموعه نقدینگی به طور خودکار به دفتر سفارش تبدیل می شود. با الگوریتم “فرمول ثابت تولیدکننده محصول” در AMM ، مهم نیست که کتاب سفارش چه بزرگ باشد یا حجم نقدینگی کوچک باشد ، تأمین نقدینگی محکم به بازار می تواند تضمین شود. بیشتر بدانید

هزینه ها و سود لیست shib در کوینکس
بازار پشتیبانی از بازار سازی خودکار یک بازار AMM است. در مقایسه با بازار عادی ، بازار AMM یک سیستم هزینه مستقل را تصویب می کند. هزینه های هر دو نشانگر و گیرنده ۰.۳ است. VIP و سازندگان بازار از هیچ هزینه خاصی برخوردار نخواهند شد و استفاده از CET برای کسر هزینه در دسترس نیست. همه کاربران واجد شرایط درخواست متقاضیان بازار هستند و ۵۰٪ هزینه معاملات بازار به تأمین کنندگان نقدینگی تعلق می گیرد.

مشخصات AMM

 1. پاداش قابل تهیه از بازار سازی خودکار
  نقدینگی ارائه شده توسط کاربر برای ایجاد بازار خودکار به استخر تزریق می شود. ۵۰٪ از هزینه های معاملات بازار از نظر نسبت استخر مربوطه به تأمین کنندگان نقدینگی تعلق می گیرد.
 2. پاداش روزانه را می توان به صورت تجمعی پس گرفت
  پاداش کارمزد معامله یک بار در روز محاسبه می شود و به طور خودکار قبل از ساعت ۴:۰۰ (UTC) روز بعد به حساب Market Making کاربر واریز می شود. کاربر می تواند پس از حذف نقدینگی ، تمام پاداش هزینه انباشته را بدست آورد.
 3. دسترسی رایگان ، بدون پرداخت هزینه
  دارایی های بین حساب Spot و حساب Market Making با افزودن و حذف نقدینگی در زمان واقعی قابل انتقال است. هر کاربر در یک بازار واحد می تواند نقدینگی را دو بار در روز افزایش دهد و در حین کار هزینه ای دریافت نمی شود.

هشدار خطر برای لیست shib در کوینکس


دارایی موجود در حساب ساخت بازار به بازار نقدینگی برای تولید خودکار بازار تزریق می شود. با نوسان قیمت ، ضررهای ناگهانی ایجاد خواهد شد و با حذف نقدینگی ، مقدار دو دارایی تغییر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *