لیست SFP در کوینکس

کاربران گرامی CoinEx ،

برای ارائه گزینه های بیشتر معاملاتی ، پس از بررسی های دقیق ، CoinEx SFP و پشتیبانی سپرده و برداشت و ایجاد بازار خودکار (AMM) را در ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۱ (UTC) لیست می کند. و جفت تجاری آن SFP/USDT در همان روز در دسترس خواهد بود.

خدمات SFP

 1. سپرده گذاری: ۰۷:۰۰ ۲۹ سپتامبر (UTC)
 2. عقب نشینی: ۰۷:۰۰ ۲۹ سپتامبر (UTC)
 3. جفت معاملاتی: SFP/USDT
 4. روش باز کردن: حراج تماس بگیرید
  آ. حراج تماس بگیرید
  ۰۷: ۰۰-۱۰: ۵۰ ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۱ (UTC)
  امکان ثبت سفارش و لغو آن وجود دارد
  ۱۰: ۵۰-۱۱: ۰۰ ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۱ (UTC)
  سفارشات قابل ثبت هستند اما لغو نمی شوند
  ب تجارت
  ۱۱:۰۰ ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۱ (UTC)

SafePal یک کیف پول رمزنگاری شده است که هدف آن ایجاد یک پلت فرم مدیریت دارایی رمزنگاری امن و کاربر پسند است. SafePal کیف پول سخت افزاری و نرم افزار کیف پول نرم افزاری را مدیریت می کند که توسط SafePal App مدیریت می شود ، جایی که کاربران می توانند دارایی های رمزنگاری شده خود را به راحتی ذخیره ، مدیریت و معامله کنند. در حال حاضر ، محصولات فیزیکی شامل کیف پول سخت افزاری SafePal S1 ، SafePal Cypher و کیف چرمی SafePal را ارائه می دهد.

SafePal از ۲۰ بلاک چین از جمله ETH و Solana پشتیبانی می کند. همچنین از ۱۰،۰۰۰+ توکن ، از جمله توکنهای غیرقابل انعطاف (NFT) پشتیبانی می کند.

SFP نشانه حکمرانی SafePal است. همچنین به عنوان پاداش تشویقی برای کاربرانی که توکن های خود را در کیف پول قرار می دهند ، عمل می کند. دارندگان می توانند از SFP برای پرداخت هزینه معاملات و دریافت تخفیف از هزینه تراکنش استفاده کنند.

بازارسازی خودکار (AMM) چیست؟
بازارسازی خودکار (AMM) می تواند قیمت خرید و فروش را با توجه به فرمول محاسبه کند تا بتواند یک قیمت مستمر برای بازار ارائه دهد. CoinEx AMM را با دفترچه سفارش ترکیب می کند ، به این معنی که حجم نقدینگی به طور خودکار به دفترچه سفارش تبدیل می شود. با الگوریتم “فرمول سازنده بازار ثابت محصول” در AMM ، صرف نظر از اینکه دفترچه سفارش چقدر بزرگ است یا حجم نقدینگی چقدر است ، تامین نقدینگی شرکت در بازار را می توان تضمین کرد. بیشتر بدانید

کارمزد و سود
بازار که از بازارسازی خودکار پشتیبانی می کند ، یک بازار AMM است. در مقایسه با بازار عادی ، بازار AMM یک سیستم هزینه مستقل اتخاذ می کند. هزینه برای نشانگر و گیرنده ۰.۳، ، برای سازندگان بازار ۰.۱۵ است. VIP از هیچ هزینه خاصی برخوردار نخواهد بود و استفاده از CET برای کسر هزینه در دسترس نیست. همه کاربران واجد شرایط درخواست برای سازندگان بازار هستند و ۵۰ درصد هزینه معاملات بازار به ارائه دهندگان نقدینگی تعلق می گیرد.

ویژگی های AMM

 1. پاداشی که از بازارسازی خودکار بدست می آید
  نقدینگی ارائه شده توسط کاربر برای بازارسازی خودکار به استخر تزریق می شود. ۵۰ of از هزینه های معاملات بازار از نظر نسبت مخزن مربوطه به ارائه دهندگان نقدینگی تعلق می گیرد.
 2. پاداش روزانه می تواند به صورت تجمعی برداشت شود
  پاداش هزینه تراکنش یک بار در روز محاسبه می شود و به طور خودکار قبل از ساعت ۴:۰۰ (UTC) روز بعد به حساب بازارسازی کاربر کاربر واریز می شود. کاربر می تواند پس از حذف نقدینگی ، کل پاداش جمع آوری شده را دریافت کند.
 3. دسترسی رایگان ، بدون هزینه مورد نیاز است
  دارایی های بین Spot Account و Market Making Account را می توان با افزودن و حذف نقدینگی در زمان واقعی منتقل کرد. هر کاربر در یک بازار واحد می تواند نقدینگی را دو بار در روز افزایش دهد و هیچ هزینه ای در طول عملیات دریافت نمی شود.

هشدار خطر
دارایی های موجود در حساب بازارساز برای ایجاد بازار خودکار به مخزن نقدینگی تزریق می شود. هنگامی که قیمت نوسان می کند ، ضررهای دائمی وجود خواهد داشت و با حذف نقدینگی ، مقدار دو دارایی تغییر می کند. جزئیات بیشتر در مورد تلفات دائمی

تیم CoinEx
۲۸ سپتامبر ۲۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *