لیست شدن فیدا در کوینکس

کاربران گرامی CoinEx ،

برای ارائه گزینه های بیشتر معاملاتی ، پس از بررسی های دقیق ، CoinEx FIDA را لیست کرده و از سپرده و برداشت و بازاریابی خودکار (AMM) در ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۱ (UTC) پشتیبانی می کند. و جفت تجاری آن FIDA/USDT در همان روز در دسترس خواهد بود.

خدمات FIDA

 1. سپرده گذاری: ۰۷:۰۰ ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۱ (UTC)
 2. خروج: ۰۷:۰۰ ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۱ (UTC)
 3. جفت معاملاتی: FIDA/USDT
 4. روش باز کردن: حراج تماس بگیرید آ. حراج تماس بگیرید ۰۷: ۰۰-۱۰: ۵۰ ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۱ (UTC) امکان ثبت سفارش و لغو آن وجود دارد ۱۰: ۵۰-۱۱: ۰۰ ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۱ (UTC) سفارشات قابل ثبت هستند اما لغو نمی شوند ب تجارت ۱۱:۰۰ ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۱ (UTC)

Bonfida مجموعه ای کامل از محصولات است که فاصله بین سرم ، سولانا و کاربر را پر می کند. این سرآمد GUI سرم است و اولین تجزیه و تحلیل داده Solana را در این زمینه به ارمغان می آورد. هدف از ساختن Solana , Bonfida نشان دادن آنچه در بلاک چین قوی می توان انجام داد ، است. اکوسیستم محصولات در حال رشد آن شامل تمام جنبه های تجربه بلاک چین است که شامل موارد زیر است:

خدمات نامگذاری: سرویس نامگذاری غیر متمرکز که بر اساس سولانا ساخته شده است.
دائمی ها: اولین مبادلات دائمی با سولانا ؛
واگذاری حق توکن: اولین قرارداد واگذاری حق امتیاز SPL مورد بررسی قرار می گیرد.
رباتها: استراتژی های معاملاتی را روی سرم با ادغام TradingView بومی ایجاد کنید.
Buy & Burn: خرید و رایت غیر متمرکز و بدون مجوز.

بازارسازی خودکار (AMM) چیست؟
بازارسازی خودکار (AMM) می تواند قیمت خرید و فروش را با توجه به فرمول محاسبه کند تا بتواند یک قیمت مستمر برای بازار ارائه دهد. CoinEx AMM را با دفترچه سفارش ترکیب می کند ، به این معنی که حجم نقدینگی به طور خودکار به دفترچه سفارش تبدیل می شود. با الگوریتم “فرمول سازنده بازار ثابت محصول” در AMM ، صرف نظر از اینکه دفترچه سفارش چقدر بزرگ است یا حجم نقدینگی چقدر است ، تامین نقدینگی شرکت در بازار را می توان تضمین کرد. بیشتر بدانید

کارمزد و سود
بازار که از بازارسازی خودکار پشتیبانی می کند ، یک بازار AMM است. در مقایسه با بازار عادی ، بازار AMM یک سیستم هزینه مستقل اتخاذ می کند. هزینه برای نشانگر و گیرنده ۰.۳، ، برای سازندگان بازار ۰.۱۵ است. VIP از هیچ هزینه خاصی برخوردار نخواهد بود و استفاده از CET برای کسر هزینه در دسترس نیست. همه کاربران واجد شرایط درخواست برای سازندگان بازار هستند و ۵۰ درصد هزینه معاملات بازار به ارائه دهندگان نقدینگی تعلق می گیرد.

ویژگی های AMM

 1. پاداشی که از بازارسازی خودکار بدست می آید
  نقدینگی ارائه شده توسط کاربر برای بازارسازی خودکار به استخر تزریق می شود. ۵۰ of از هزینه های معاملات بازار از نظر نسبت مخزن مربوطه به ارائه دهندگان نقدینگی تعلق می گیرد.
 2. پاداش روزانه می تواند به صورت تجمعی برداشت شود
  پاداش هزینه تراکنش یک بار در روز محاسبه می شود و به طور خودکار قبل از ساعت ۴:۰۰ (UTC) روز بعد به حساب بازارسازی کاربر کاربر واریز می شود. کاربر می تواند پس از حذف نقدینگی ، کل پاداش جمع آوری شده را دریافت کند.
 3. دسترسی رایگان ، بدون هزینه مورد نیاز است
  دارایی های بین Spot Account و Market Making Account را می توان با افزودن و حذف نقدینگی در زمان واقعی منتقل کرد. هر کاربر در یک بازار واحد می تواند نقدینگی را دو بار در روز افزایش دهد و هیچ هزینه ای در طول عملیات دریافت نمی شود.

هشدار خطر
دارایی های موجود در حساب بازارساز برای ایجاد بازار خودکار به مخزن نقدینگی تزریق می شود. هنگامی که قیمت نوسان می کند ، ضررهای دائمی وجود خواهد داشت و با حذف نقدینگی ، مقدار دو دارایی تغییر می کند. جزئیات بیشتر در مورد تلفات دائمی

تیم CoinEx
۳۰ سپتامبر ۲۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *